Sinema ve Dizi Haberleri

Mortal Kombat Fragmanı Rekor Kırıyor!

TeknoBH Google Haberler

Mortal Kombat filminin fragmanı adeta rekor kırıyor. Uzun süredir büyük bir heyecanla beklenen fragman kısa bir süre önce yayınlandı. İşte Detaylar

Mortal Kombat Fragmanı Rekor Kırıyor!
Mortal Kombat Fragmanı Rekor Kırıyor!

Mortal Kombat dünyanın en fazla ilgi çeken yapımlar arasında yer alıyor. Hem oyunları olsun hem de filmleri olsun büyük bir kitleye sahip diyebiliriz. Nefes kesici sahnelere sahip olan yeni fragman ise rekora doğru gidiyor.

Birçok karakterin yer aldığı Mortal Kombat filminin fragmanı kırmızı bantlı olarak gösteriliyor. Bunun anlamı ise aşırı derecede şiddet ve cinsellik içeriyor olması. Böyle bir kategoride ilk sıralarda yer almak ve geniş kitleye sahip olmak ciddi anlamda çok zor. Ancak kırmızı bantlı olarak Mortal Kombat fragmanı büyük bir rekor kırdı.

Mortal Kombat fragmanı büyük ilgi topladı

Yayınlanan yeni fragman toplamda 166 milyon kişi tarafından izlendi. Bugüne kadar böyle bir rekor sayıya ulaşan sadece birkaç yapım oldu. Deadpool 2 ve Logan gibi filmler böyle bir rekor kırmaya yaklaşabildi. Ancak istenilen başarı ne yazık ki elde edilemedi. Fakat Mortal Kombat fragmanı tüm rekorları adeta kırdı.

Sosyal medya platformlarında yayınlanan fragman her yerde trendlere girmeyi başardı. Söz konu seri birçok kanlı sahnelere sahip ve ayrıca dövüş ustalarının da keyifle izlendiği bir yapım diye bahsedebiliriz. Hem oyunlarının hem de filmlerin bu kadar çok sevilen yapımların çok az sayıda olduğunu söyleyebiliriz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri Mortal Kombat fragmanı ile baş başa bırakalım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu