Mobil Haberleri

Motorola Moto G50’nin Render Görüntüleri Ortaya Çıktı!

TeknoBH Google Haberler

Motorola’nın yakın bir zamanda tanıtılması beklenen yeni modeli Motorola Moto G50’nin yeni detayları ortaya çıkmaya başladı. İşte özellikleri ve fiyatı

Motorola Moto G50'nin Render Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Motorola, her bütçeye uygun akıllı telefon modelleri üretmeye devam ediyor. Motorola, geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Moto Edge Plus amiral gemisi modeli ile ilgi odağı haline gelmeyi başarmıştı. Ayrıca giriş ve orta segmente ait telefonlarda da başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Hatırlarsanız geçtiğimiz haftalarda Moto G30 modeli ise giriş orta segment bir model olarak tüketici karşısına çıkmıştı. Uygun fiyatı ve 90Hz ekran yenileme hızıyla sınıfının en iyi olma yolunda ilerliyor.

Bir önceki modelin tanıtılmasından çok uzun bir süre geçmeden Motorola’nın bir başka yeni modeli karşımıza çıkıyor. Motorola Moto G50 olduğu düşünülen modelin render görüntüleri ortaya çıktı. Bununla birlikte TENAA listelerinde görüntülenen model hakkında temel bilgilere sahip olduğumuzu belirtelim.

Motorola Moto G50 kullanıcılarına neler sunuyor?

TENAA’da ortaya çıkan görüntüleri incelediğimiz zaman, yeni modelde de eski modellerde görmeye alışık olduğumuz bir tasarım ile karşımıza çıkıyor. Arka tarafını incelediğimiz zaman dikey olarak konumlandırılmış üçlü kamera modülünü görüyoruz. Söz konusu arka kapağın ortasında ise Motorola’nın logosunda parmak izi okuyucusu yerleştirilmiş. Bunun dışında mavi ve gri renk olmak üzere iki farklı renk ile satışa sunulacağı iddia ediliyor.

Motorola Moto G50'nin Render Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Söz konusu modelin hangi yonga setinden güç alacağı ise bilinmiyor. Ancak farklı özellikler ile sızdırılmış durumda. İlk olarak telefonun USB-C bağlantı noktasına sahip olduğunu belirtelim. Ayrıca arka kamerayı incelediğimiz zaman arka kameranın 48 MP değerinde olduğunu söyleyebiliriz. Diğer kameralar hakkında sızdırılan bilgi yok.

Bunlarla birlikte cihaz 5.000 mAh değerinde bir batarya ile geleceği ve söz konusu bataryanın 10W hızlı şarj ile destekleyeceği kesinleşmiş durumda. Söz konusu cihaz hakkında sızdırılan bilgiler şuan için bu kadar, önümüzde ki günlerde yeni detaylar ortaya çıkacaktır. Beklemede kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu