Güncel Haberler

MSI CEO’su Sheng-Chang Chiang Hayatını Kaybetti

TeknoBH Google Haberler

MSI tarafından doğrulanan olaya göre MSI CEO’su Sheng-Chang-Chiang şirketin genel merkezinde 7.kattan düşerek hayatını kaybetti.

msi-ceo-sheng-chang-chiang-hayatini-kaybetti

Geçtiğimiz yılın Nisan ayında tayvanlı oyuncu odaklı bilgisayar donanımları üreticisi MSI’da CEO’luk pozisyonuna ve başkanlığına getirilen Sheng-Chang Chiang, şirketin genel merkezinde 7.kattan aşağıya düştü ve cansız bedeni otoparkta bulundu. Chiang, 20 yılı aşkın süredir MSI’ın bir parçası olan ve son bir yıldır da şirkete liderlik eden Chiang’ın ölümü, MSI tarafından da doğrulandı.

MSI CEO’su Sheng-Chang Chiang Hayatını Kaybetti

MSI, Sheng-Chang Chiang için yaptığı açıklamada, ” 20 yılı aşkın süredir şirketin bir parçasıydı, şirkete olağanüstü katkılarda bulundu ve meslektaşları tarafından takdir edildi.” ifadelerini kullandı ve sözlerine şu şekilde devam etti;

 ” Mr. Chiang, MSI ailesi için saygın bir liderdi ve markanın elde ettiği başarılarda en büyük yardımcılardan biri oldu. Hepimiz aldığımız kötü haber için derin bir üzüntü duyuyoruz ve Bay Chiang için yas tutuyoruz. O, tüm ekip tarafından derinden özlenecek. “

MSI tarafından yapılan açıklamada olayın nasıl gerçekleştiğine dair herhangi bir detay paylaşılmadı. Buna karşın Tayvan medyasında yer alan haberlere göre  MSI CEO’su, genel merkezde ki binanın 7.katından düştükten sonra otoparkta bulundu. Chiang, derhal hastaneye kaldırılsa da olay yerinde hayatını kaybetmişti.

 

Kaynak :

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu