Sinema ve Dizi Haberleri

Müjde! Superman Geri Dönüyor!

TeknoBH Google Haberler

Süper kahraman film denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Superman geri dönüyor! İşte merak edilen tüm detaylar

Müjde! Superman Geri Dönüyor!

Süper kahraman filmlerinden bir türlü istediği başarıyı yakalayamayan DC, bu alandaki denemelerine devam ediyor. Son olarak Justice Leaugue filmini, orijinal yönetmeniyle yeniden elden geçiren şirket, şimdi de sevilen bir yapımı geri getiriyor. İlk Man of Steel filminden itibaren sessizliğini koruyan Superman geri dönüyor. Serinin devamının geleceği mutlu haberi WarnerMedia tarafından paylaşıldı.

Superman filmi geri dönüyor!

Yapılan açıklamalara göre Superman filminin serisi yeniden başlayacak.. Film tam bir kargaşa içinde olan DC sinematik evreninin bir parçası olacak. Filmin senaryosunu Wrong Answer ve Big Woods filmlerinin senaristi TaNeshiCoates yazıyor. Yapımcılığını ise JJ. Abrams üstelendiği söyleniyor. Söz konusu filmde en çok merak edilen ise ana karakteri kimin canlandıracağı diyebiliriz. Söz konusu rol için önceki serilerde canlandıran Henry Cavill ve Micheal B.Jordan isimleri ön plana çıkıyor.

Müjde! Superman Geri Dönüyor!

Söz konusu yeni filmin çekimlerinin ne zaman başlayacağı ise şuan için bilinmiyor. Ancak film sinema da mı yoksa internette mi yayınlanacak merak konusu. Bir süre önce Wonder Woman filmi HBO Max platformunu tercih etmişti. Bahsi geçen yeni film içinde aynısı olacağını düşünüyoruz. Fakat burada önemli bir nokta var Superman filminin DC’de ki istediği başarıyı tekrardan elde etmesi şüphe ile bakılıyor. Marvel filmleri gişede 1 milyar dolar barajını geçerken, DC filmleri ise bu baraja yaklaşamıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu