Güncel Haberler

NASA’nın paylaşımı herkesi şaşırttı

TeknoBH Google Haberler

NASA’nın bilim insanları tarafından gizlenmeye çalışılan Güneş fotoğrafı herkesi şaşırttı. İşte Detaylar

nasadan-buyuk-odullu-yarisma-1

Geçtiğimiz günlerde NASA’nın paylaşımı herkesi şaşırttı. NASA‘da ki bilim insanlarının hala açıklama yapmaması ise yapılan keşif saklanıyor mu sorusunu akıllara getirdi.

NASA’nın paylaşımı herkesi şaşırttı

Uzaylı kaşifleri, bir süre önce tartışma konusu olan bir fotoğrafı tekrar gündeme getirdi. ” ABD Havacılık ve Uzay AjansıNASA‘nın elde etmiş olduğu Güneş fotoğrafında büyük bir cisim görünüyor.

Fotoğrafta Güneş’in yakınında neredeyse Ay büyüklüğünde bir uzay gemisinin bulunduğu, fakat bunun NASA tarafından saklandığı ifade ediliyor. Sabah’ın haberine göre bu iddianın sahibi ünlü UFO uzmanı Scott C. Warning. NASA’dan ise konu ile ilgili hala bir açıklama yapılmadı.

İşte o Görüntüler :

Waring‘in yapmış olduğu açıklama ise; ” NASA’nın yayınladığı Güneş fotoğraflarına bakıyordum. Fotoğraflardan birinde muhteşem bir orana sahip cisim keşfettim. Bu cisim doğal olmayacak kadar düzgün tasarıma ve simetriye sahip. Bu nesne neredeyse bizim Ay büyüklüğünde. Güneş’in çevresinde daha önce başka bilinmeyen cisimlerde keşfettim. Belki bu uzay gemileri Güneş’i inceliyor” dedi. Waring, birçok keşifte olduğu gibi NASA’nın bu tür olayları sakladığı iddia etti.
Daha önceler de NASA‘nın Mars’ta kalıntılar bulduğu ve Güneş’in etrafında uzay gemileri tespit ettiği iddia edilmiş ve gündem olmuştu. Uzaylı avcıları bu sebeplerden dolayı NASA’nın Mars ve Güneş araştırmalarına oldukça ilgi gösterdiğini ve her zaman olduğundan daha çok yoğunlaştığını ifade ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu