Oyun Haberleri

Need for Speed yeni oyunu geliyor!

TeknoBH Google Haberler

Bir dönemin en beğenilen oyunu Need For Speed’in yeni oyunu PC ve konsollarımıza geliyor. Detaylar haberimizde

need-for-speed-yeniden-geliyor

Oyun dünyasının en köklü isimlerinden olan ve araba yarışı denildiğinde ilk akıllara gelen Need For Speed serisi,önümüzde ki günlerde yeni oyun serisiyle PC ve konsollarımıza gelecek. Son serilerde Electronic Arts, yeni Need For Speed oyunları geliştirmesi için yeni bir stüdyo kurulumu gerçekleştirmişti. Bu kurulan stüdya içerisinde NFS’nin son 4 oyunun da orada geliştirildiğini biliyoruz.

Need for Speed yeni oyunu geliyor!

NFS oyuncuları sıkı durun, yeni Need for Speed oyunu geliyor! Electronic Arts tarafından son kurulan Ghost Games adlı stüdya’da sadece NFS oyunlarının geliştirilmesine odaklanılması istenilmişti, ancak oyun severleri tatmin edecek bir oyun geliştirmeyi başaramadılar. Son iddialara göre Ghost Games’in oyuncuları tatmin edemediğinden rahatsız olan EA, yeni oyununu Criterion Games‘e emanet edildi.

need-for-speed-yeni-serisi-yolda

 

EA’nın yeni serisini emanet ettiği Criterion Games, seriye çokta uzak değil. Criterion Games’in NFS serilerinde Burnout, Need Foor Speed Most Wanted oyunlarında imzası bulunduğunu da ekleyelim. Bütün oyuncuların merakla bekleyeceği Need For Speed’in yeni serisi 19 Haziran‘da bir etkinlik ile tanıtılacak.Ghost Games adlı stüdyo oyuncuları her ne kadar hayal kırıklığına uğratmış olsa da Criterion Games’in daha iyi bir iş çıkartıp çıkartamayacağını yakın zamanlarda göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu