Sinema ve Dizi Haberleri
Trend

Netflix 2020 Aralık İçerik Takvimini Paylaştı

Dünya genelinde geniş izleyici kitlesine sahip olan Netflix, Türkiye'de Aralık ayında yayınlanacak olan içerikleri duyurdu.

TeknoBH Google Haberler

Netflix Türkiye, 2020 Aralık ayının içerik takvimini paylaştı. Netflix’in açıklamalarına göre kullanıcılar, Aralık ayında 9 Kere Leyla ve Equinox gibi yapımlar ile tanışacak.

netflix-turkiye-2020-kasim-takvimi

Netflix Türkiye, Aralık ayında kullanıcılar ile buluşacak olan yeni içeriklerini açıkladı.  Netflix tarafından yapılan açıklamalara göre kullanıcılar, Aralık ayında yeni dizi ve filmlerin yanı sıra dizilerin yeni sezonlarını da izleme imkanı bulacaklar. Netflix aboneleri için Aralık ayı fazlasıyla hareketli geçecek gibi görünüyor.

Netflix 2020 Aralık İçerik Takvimini Paylaştı

Netflix Aralık Dizileri:

  • Selena: Tejano Müziğinin Kraliçesi (4 Aralık)
  • Big Mouth: 4.Sezon (4 Aralık)
  • Bridgerton (25 Aralık)
  • Equinox (30 Aralık)
  • Chilling Adventures of Sabrina: 4.Sezon (31 Aralık)

Netflix Aralık Filmleri:

  • 9 Kere Leyla (4 Aralık)
  • Mank (4 Aralık)
  • The Midnight Sky (23 Aralık)

Netflix Orjinal Dizileri:

Selena: Tejano Müziğinin Kraliçesi (4 Aralık)

netflix-2020-aralik-icerik-takvimini-paylasti

Netflix’in 4 Aralık tarihinde yayınlanacak olan yeni dizisi Selena: Tejano Müziğinin Kraliçesi, aslen Meksikalı olan ABD’li şarkıcı Selena’nın hayatını konu alıyor. Şöhret basamaklarını tırmanmak, efsane hale gelen şarkıcı için güzel olsa da hem kendisinin hem de ailesinin yaptığı fedakarlıklar, bu süreçte hiç de kolay değil.

Big Mouth: 4.Sezon (4 Aralık)

Netflix’in 18+ animasyon dizisi Big Mouth, uzun bir aradan sonra tekrardan aramıza dönüyor. Dizinin dördüncü sezonunda yep yeni maceralara konuk olacağız.

Bridgerton (25 Aralık)

İngiltere sosyetesini anlatan yeni Netflix dizisi, aslında bir klasik hale gelmiş olan Bridgerton isimli roman serisine dayanıyor. İngiliz kültürünü seven izleyicilerin seveceği bir yapım diyebiliriz.

Equinox (30 Aralık)

Netflix’in 30 Aralık tarihinde izleyicilerine sunacağı yeni dizi, çok büyük bir ihtimal ile ilk sıralarda olacak. 1999 yılında öğrenci dolu bir otobüsün kayboluşunu anlatan dizide, 20 yıl sonra gerçeğin peşine düşülecek.

Chilling Adventures of Sabrina: 4.Sezon (31 Aralık)

Yarı cadı yarı insan olan Sabrina, Aralık ayının en çok konuşulan dizilerinden biri olacak. Dizinin yeni sezonunda kötülükler ile başa çıkmaya çalışan Sabrina’yı göreceğiz.

Netflix Orjinal Filmleri:

 

9 Kere Leyla (4 Aralık)

Netflix severler, Aralık ayında yeni bir Türk dizisi ile karşılaşacaklar. Leyla ve Adem isimli çiftin hayatına odaklanan film, bir evliliğin nasıl çıkmaza girebileceğini gözler önüne seriyor.

Mank (4 Aralık)

Mank, Netflix kullanıcılarını 1930’lu yıllara yeniden götürecek. 1941 yılında yayımlanan Yurttaş Kane isimli filmin senaryosunu oluşturmaya çalışan alkolik senarist Herman J. Mankiewicz, o yıllarda Hollywood’un nasıl bir yer olduğunu izleyicilerine gösterecek.

The Midnight Sky (23 Aralık)

Her yapımıyla adından sıkça söz ettirmeyi başaran George Clooney, Aralık ayında Netflix kullanıcılarının karşısına çıkacak. Ünlü oyuncuyu bir bilim insanı olarak izleyeceğimiz bu filmde, bu bilim insanının Dünya’ya dönmeye çalışan astronotları, bu karardan vazgeçirmeye çalışmasına şahit olacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu