Sinema ve Dizi Haberleri

Netflix, Ağustos ayında yayınlanacak içerikleri açıkladı

TeknoBH Google Haberler

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu olan Netflix, abonelerine her ay yeni içerikler sunuyor. Kısa süre önce açıklama yapan Netflix, Ağustos ayında yayınlanacak içerikleri açıkladı.

Netflix kullanıcılarına güzel bir haberimiz var, kullanıcılar Ağustos ayında hem yeni içerikleri izleme imkanları olacak hemde mevcut dizilerin yeni sezonlarına devam etme imkanları olacak.

Netflix, Ağustos ayında yayınlanacak içerikleri açıkladı

Netflix Orjinal Dizileri

 The Rain : 3.Sezon ( 6 Ağustos )

The Rain, ilginç konuya sahip olan bir bilim kurgu dizisi. Yağmurla tanışan bir virüsün İskandinavya’daki insanları yok etmesiyle birlikte hayatta kalan sınırlı sayıda ki insanları konu edinen dizi, Simone ve Rasmus isimli iki kardeşin hikayesini konu alıyor.

  • High Seas: 3.Sezon ( 7 Ağustos )

Geçtiğimiz yıllarda Netflix kullanıcılarına sunulan High Seas‘ın yeni sezonu bir hayli heyecanlı geçecek gibi görünüyor. Eva isimli karakterimiz, bu sezonda ölümcül bir virüsü gemi içinde taşıyan bilim insanından kurtulmaya çalışacak.

  • Dirty John: Betty Broderick ( 14 Ağustos )

Yaşanmış fantastik olayları uyarlanan Netflix Dizisi Dirty John, yeni sezonu ile seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni sezonunda sosyetik bir isim olan Betty Broderick‘in kocasından ayrılma süreci ve işlenen cinayetleri konu alacak.

  • Stranger: 2. Sezon ( 15 Ağustos )

2017 yılında yayımlanan Stranger, cinayetleri çözmeye çalışan dedektiflerin hikayesini konu alıyor. Geçtiğimiz sezon dedektifler, savcı ve polisler arasında ki güç çatışmaları arasında üzerine düşen görevleri yerine getirmeye çalışacaklar.

  • Hoops ( 21 Ağustos )

Animasyon sevenlerin dikkatine, Hoops 21 Ağustos tarihinde ilk sezonu yayımlanacak. Dizide bir lisenin basketbol koçununu üst lige çıkma çabalarını izleyeceğiz.

  • Lucifer: 5.Sezon ( 21 Ağustos )

Birçok Netflix abonesinin hayranlıkla izlediği Lucifer, beşinci sezonu ile sevenleriyle tekrar buluşuyor. Yeni sezonu heyecanla bekleyen kullanıcılara birde kötü haberimiz var, sevilen dizi 6.sezonu ile final yapacak.

t-align: center;”>Netflix Orjinal Filmleri

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy Rahip’e Karşı ( 5 Ağustos )

Netflix platformu, interaktif yapımlara önem verdiğini biliyoruz, Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy Rahip’e Karşı filmi de interaktif bir yapı diyebiliriz. Düğün hazırlığında olan Kimmy’nin hikayesine eşlik edip, Rahip’in şeytani planını alt etmesini izleyeceğiz.

  • Project ( 14 Ağustos )

Film eski bir asker, bir polis ve birde gençle bizleri tanıştıracak. Filmde kullanan kişilere geçici olarak süper güçler veren bir hapın ardında ki kaynağın peşine düşülecek. Aksiyon dolu bir film geliyor diyebiliriz.

  • Sürprizli Gece ( 21 Ağustos )

Sürprizli gece, anneleri hırsız olan iki kardeşe odaklanan bir yapım. Tanık koruma programına alınmış olan hırsız kadın, bir soygun için kaçırılmıştır ve anneyi kurtarmak bu kez çocuklara düşmüştür.

surprizli-gece-netflix

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu