Sinema ve Dizi Haberleri

Netflix, Atiye’nin ikinci sezon yayın tarihini açıkladı!

TeknoBH Google Haberler

Netflix, bugün paylaştığı bir duyuru videosuyla Atiye’nin ikinci sezon yayın tarihini açıkladı. İşte Detaylar

atiye-hak-ihlali-sebebiyle-dava-acildi

Netflix‘în Türkiye’deki ikinci orjinal dizisi olan Atiye, hak ihlali iddiasıyla geçtiğimiz günlerde mahkemelik olmuştu. Sevilen dizinin esinlendiği romanın yazarı Şengül Boybaş, kendisine ve eserine dizinin tanıtımlarında yer verilmediği gerekçesiyle dava açmıştı. Konu ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Şimdi ise gün içerisinde paylaşım yapan Netflix, Atiye severlerini mutlu edecek bir haber paylaştı.

Netflix, Atiye’nin ikinci sezon yayın tarihini açıkladı!

YouTube kanalında yeni bir video yayımlayan Netflix Türkiye, dünya genelinde sevilen Netflix orjinal yapımı olan Atiye’nin ikinci sezon tarihini 10 Eylül olarak açıkladı. Netflix Türkiye’nin paylaşım yaptığı videonun açıklamasında ise, ” Bildiğin her şeyin ötesinde başka gerçekler var. #Atiye, ikinci sezonuyla 10 Eylül’de sadece Netflix’te.” açıklamalarında bulundu

Sevilen dizi Atiye’nin konusu nedir?

Başrollerini Beren Saat ( Atiye ) ve Mehmet Günsür‘ün (Erhan) paylaştığı, Hakan Muhafız’dan sonra Netflix imzalı ikinci Türk dizisi seyircilerle buluştu. Atiye, spiritüel yanı çok yüksek bir kadın, hayatı boyunca hep aynı sembolleri çizen bir ressam ve birgün bu sembolün Göbeklitepe‘de bulunduğuun gazete de okuyor. Bahsi geçen tepe’nin Urfa’da bulunduğunu düşünen Atiye hemen Urfa’ya doğru yola çıkıyor. Urfa’ya gittiğinde sembolün kaşifi Erhan ile tanışıyor. Atiye gittiği Göbeklitepe’de bambaşka bir gizemli kapının açıldığını ve bu gizemli kapıda ki gizemli olayların peşine düşerek tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Gizemli olayların içerisine girdikçe ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhanı arasında ki herşeyi sorgulatmaya başlayacaktır.

Atiye ikinci sezon yayın tarihi duyuru videosu:

Netflix, Atiye‘nin 2.sezon yayın tarihini duyurduğu videonun açıklamasında dizinin hikayesini, ” Farklı bir dünyayla karşı karşıya olan Atiye, kaderinde yazılı olanları gerçekleştirmek için zamanla yarışırken Serdar’ın arkasındaki gizemli örgüt, geleceği tehdit eder.” şeklinde açıklama bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu