Sinema ve Dizi Haberleri

Netflix, bazı dizi ve filmleri ücretsiz sunuyor

Çevrimiçi dizi ve film izleme platformu Netflix'den yeni kullanıcılarına büyük jest!

TeknoBH Google Haberler

Dünya genelinde çevrimiçi dizi ve film izleme platformu olan ve en geniş kitleye sahip olan Netflix, bazı dizi ve filmleri kullanıcılarına ücretsiz sunuyor. İşte Detaylar

netflix-eylul-ayi-icerikleri-acikladi

Çevrimiçi dizi ve film platformu olan Netflix, bugün kendi bünyesinde ki bazı içerikleri kullanıcılarına ücretsiz sunmaya başladı. Bu durumda platformun sevilen ünlü dizi ve filmlerinden bazılarını para vermeden izleme imkanınız olacak.

Netflix, bazı dizi ve filmleri ücretsiz sunuyor

Popüler dizi, film ve belgesel izleme platformu olan Netflix, bugün itibariyle Türkiye de dahil olmak üzere tüm dünya da yeni bir kampanya başlattı. Netflix tarafından başlatılan bu kampanya da Stranger Things ve Elite gibi sevilen orjinal içerikleri herhangi bir ücret ödemeden, herhangi bir hesap oluşturmadan ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Merak etmeyin Netflix‘in ücretsiz olarak sunduğu içerikler bunlarla sınırlı değil, zira şirket dizilere ek olarak bazı popüler filmleri ve belgeselleri de ücretsiz olarak sizlere sunuyor.

elite-netflix-ucretsiz

Yalnızca burada önemli bir nokta var onu belirtelim. Netflix dizilerin sadece ilk sezonunun 1.bölümünü ücretsiz olarak sunduğunun altını çizelim. Netflix’in diziler de sadece ilk sezonunun 1.bölümünü izleme şansı sunarken filmlerde ise cömert davranarak tamamını ücretsiz olarak izleyebiliyorsunuz.

Netflix‘in ücretsiz olarak abonelerine sunduğu dizi ve filmler neler? Netflix’in ücretsiz izlenebilen yapımlar sayfasında toplamda 10 adet orjinal yapım yer alıyor. Bu sayfada Stranger Things, Elite, Patron Bebek : Yine İş Başında, When They See Us, Love is Blind, Gezegenimiz ve Grace and Frankie olmak üzere Netflix orjinal dizilerinin sadece ilk bölümünü; Murder Mystery, Bird Box ve The Two Popes olmak üzere ise Netflix orjinal filmlerinin tamamını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Dipnot olarak ekleyelim ki, Netflix’in ücretsiz olarak sizlere sunduğu imkanı yalnızca Android ve iOS telefonunuzdan ya da Mac ve Windows bilgisayarlarınızdan izleyebilirsiniz. Ücretsiz desteği henüz akıllı TV‘lerde ki uygulama üzerinden sunulmuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu