Sinema ve Dizi Haberleri

Netflix, Eylül ayında yayınlanacak içerikleri açıkladı

TeknoBH Google Haberler

Netflix Türkiye, Eylül ayında yayınlanacak ve abonelerinin beğenisine sunulacak yeni içerikleri açıkladı. Eylül ayı hiç beklenmediği kadar yoğun geçecek.

Netflix, Eylül ayında yayınlanacak içerikleri açıkladı

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu olan Netflix, abonelerine her ay yeni içerikler sunmaya devam ediyor. Netflix kullanıcıları Eylül ayı için önemli açıklamalarda bulunarak, Türkiye’deki kullanıcılarına eylül ayında neler izleyebileceklerini duyurdular.

 

Netflix’in Orjinal Dizileri

1.Away: Yeni dizi ( 4 Eylül )

Dünya bir süredir Mars’ta yaşamı konuşurken Netflix, bu tür bir durumda neler yaşanabileceğini ortaya koyuyor. Yeni dizi de Emma Green isimli bir astronutun uluslararası bir ekiple Mars’a giderken geride bıraktığı eşi ve ergenlik döneminde ki kızının neler yaşadığını konu alıyor.

2.Atiye: 2.Sezon ( 10 Eylül )

İlk sezonuyla ülkemizde ki Netflix abonelerinin beğenisini kazanmaya başaran Atiye, Eylül ayında ikinci sezonuyla yeniden sevenleriyle buluşuyor. Dizinin ikinci sezonunda Atiye’yi, kaderinde yazılı olanları yapmak için zamanla yarışırken göreceğiz.

3.Baby: 3.Sezon ( 16 Eylül )

Dizinin ilk iki sezonunda Netflix abonelerinin beğenisini kazanmayı başaran Baby, Üçüncü sezonundaysa benzer sorunlara sahip olan Chiara ve Ludovica’nın kurduğu arkadaşlığı izleyeceğiz.

4. The Last Word: Yeni dizi ( 17 Eylül )

the-last-word-netflix

Yakınlarını kaybeden bir çok insan gibi büyük travmalar yaşanabilir. Ancak bu sefer, kocasının ölümünden sonra profosyonel bir anma konuşmacı haline gelen bir kadının dostlarını ve ailesini nasıl şaşırttığını izleyeceğiz.

5. Ratched: Yeni dizi ( 18 Eylül )

1975 yapımı Gukuk Kuşu isimli filmin unutulmayan karakterlerinden biri olan Hemşire Ratched. Netflix’in yeni dizisi, bu hemşirenin hikayesine yeni bir bakış açısı ile izlememizi sağlıyor.

Netflix’in Orjinal Filmleri

1.Her şeyi bitirmeyi düşünüyorum ( 4 Eylül )

Netflix’in yeni filmlerinden biri olan her şeyi bitirmeyi düşünüyorum da yeni sevgilisinden kuşku duyan bir kadının başına gelen olayları izleyeceğiz. Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlayan kadın, bizlere keyifli bir film izlememizi sağlayacak.

2.Minnoşlar ( 9 Eylül )

Netflix’in orjinal filmi Minnoşlar, 11 yaşında ki küçük bir kız olan Amy’nin twerk yapan bir grupla tanışmasını konu alıyor. Küçük kızın twerk dansına hayran olması, ailesiyle gelenekleri arasında ciddi bir soruna neden olacak.

3.The Devil All The Time ( 16 Eylül )

Tom Holland ve Bill Skarsgard’ın başrollerini üstlendiği Netflix’in orjinal filmi, ölüm döşeğinde ki karısını kurtarmak için elinden gelen herşeyi yapan adamın hikayesini izliyor olacağız.

4.Enola Holmes ( 23 Eylül )

Dünya genelinde sevilen Sherlock filmini herkes biliyordur. Enola Holmes ise Sherlock’un kız kardeşi. Annesinin kaybolmasının üzerine dedektiflik yapmaya başlayan Enola Holmes, abisine üstün gelince ortalık ciddi anlamda karışıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu