Güncel HaberlerSinema ve Dizi Haberleri

Netflix Fatma Dizisi Rekor Üstüne Rekor Kırıyor!

TeknoBH Google Haberler

Netflix Fatma dizisi rekor seviyede izlenmelere ulaştı. Netflix’in sevilen yeni dizisi ciddi derecede büyük bir talep gördü. Peki oyuncuları kimdir?

Netflix Fatma Dizisi Rekor Üstüne Rekor Kırıyor!

Dünya genelinde geniş kullanıcı kitlesine sahip olan çevrimiçi dizi izleme platformu Netflix, her geçen gün yeni yapımlar ile karşımıza çıkıyor. Eskiden daha çok ABD ve Avrupa yapımları ön plandaydı. Hatta ağırlıklı olarak ABD yapımları Netflix içerisinde yer alıyordu. Ancak son yıllarda bu durum biraz değişti.

İlk etapta Avrupa yapımları Netflix içerisinde çok fazla yer alıyordu. Anca bu durumun hemen ardından Türkiye’nin yerli film ve dizileri de çıkış yapmaya başladı. Bu duruma örnek vermek gerekirse, Hakan Muhafız en çok beğenilen diziler arasında yer alıyordu. Hemen ardından ise Atiye büyük bir ses getirdi. Şimdi de Fatma isimli yeni dizi önemli bir rekora imza atmak üzere. Ancak bu dizinin konusu biraz diğer dizilere göre farklı diyebiliriz.

Netflix Fatma dizisi rekor kırmaya devam ediyor

Netflix’in yeni Türkiye yapımı olan Fatma dizisi daha çok Avrupa ve Ortadoğu’da ses getirmeyi başardı. Türkyie’de ise ilk çıktığı günden bugüne herkes tarafından konuşuluyor. İlk sezonu 7 Nisan 2021 tarihinde yayınlanmış olan dizinin Almanya ve İtalya gibi birçok ülkede ise en çok izlenen diziler arasına girmeyi başardı.

Netflix Türkiye Nisan 2021 İçerikleri Belli Oldu

İtalya, Almanya, Yunanistan, Avusturya, Belçika, Hollanda ve İsviçre gibi birçok ülkede bu dizinin ilk 10 içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz. Seri katil temalı bu dizi hem Ortadoğu hem de Avrupa için iyi bir skor elde etti diyebiliriz.

Netflix Fatma konusu nedir?

Söz konusu Netflix dizisinde Burcu Biricik gibi son derece tecrübeli oyuncular yer alıyor. Fatma isimli karakterin tek derdi küçük yaştaki otizm hastası çocuğu. Cezaevinden kaçtıktan sonra kocasını arayan bu kadın ilginç bir şekilde seri katile dönüşüyor. Bu durum onu boşlukta hissettiriyor. Türkiye’de seri katil filmleri açıkçası çok fazla yok. Fatma dizisi bu alana çok sert bir giriş yaparak Türkiye’de bu tür yapımların tutulabileceğini gösterdi.

Netflix Fatma dizisi oyuncuları kimdir?

Dizi içerisinde oynayan oyuncular ise Burcu Biricik, Uğur Yücel ve Mustafa Konak gibi profesyonel isimler yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu