Sinema ve Dizi Haberleri

Netflix filmi The Old Guard izlenme rekorları kırıyor!

TeknoBH Google Haberler

Geçtiğimiz günlerde Netflix’de yayımlanan ve Türk baklavasının övülmesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Netflix filmi The Old Guard izlenme rekorları kırıyor!

netflixde-izlenme-rekorlari-kiran-old-guard

Dünyanın en büyük çevrimiçi dizi ve film yayın platformu olan Netflix‘de geçtiğimiz günlerde yayımlanan ve kadrosunda Charlize Theron, KiKi Layne, Matthias Schoenaerts ve Marwan Kenzari gibi isimlerin yer aldığı Old Guard filmi kısa süre içerisinde Netflix’de izlenme rekorları kırdığı açıklandı. Film içerisinde yediği Türk baklavasıyla dikkatleri üzerine çeken Charlize Theron, Old Guard’ın ülkemizde yoğun ilgi gördüğü ve bu yüzden izlenme rekorları kırdığı söyleniyor.

Netflix filmi The Old Guard izlenme rekorları kırıyor!

Old Guard sadece Türkiye’de ilgi odağı olmamış. Zira Netflix tarafından yapılan açıklamalara göre Old Guard izlenme rekorları kırarak ilk  4 haftasında en çok izlenen film olmuş.

netflixde-izlenme-rekorlari-kiran-old-guard-1

İlk bir ay içerisinde 72 milyon izlenmeye ulaşan ve Netflix’in beklentilerini karşılayan filmin devamının gelmesi artık garanti gözüyle bakılıyor. Bu kadar kısa süre içerisinde Netflix’te ilk 10 içerisine girmeyi başarıyor.

Dipnot olarak eklemek isteriz ki, filmin yönetmeni Prince Bythewood daha önce ki zamanlarda yaptığı açıklama ile Old Guard‘ı üçleme yapma isteğinden söz etmişti. Filmin konusu ve fragmanını sizler için aşağıya bırakıyoruz. Göz atabilirsiniz

The Old Guard Konusu :

Sonsuzluk göründüğünden daha zordur.  Andy ( Charlize Theron ) adlı bir savaşı önderliğinde ki birbirine sıkı sıkıya bağlı paralı askerler, gizemli bir ölümsüzlüğe sahiptir. Bu gizli grup, yüzyıllardır ölümlülerin dünyasını koruma mücadelesi vermektedir. Lakin ekip acil bir görev için çağrıldığında bir anda olağan dışı yetenekleri ifşa olur. Aksiyon dolu bir öyküye sahip olan film 10 Temmuz tarihinde Netflix’de seyircileriyle buluştu.

The Old Guard Fragmanı:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu