Sinema ve Dizi Haberleri

Netflix imzalı ilk Türk filmi: Yarına Tek Bilet yayında!

TeknoBH Google Haberler

Dünya genelin de çok fazla izleyici kitlesine sahip olan Netflix, ilk Netflix imzalı Türk filmi: Yarına Tek Bilet yayında! Herkesin hayranlıkla izleyeceği Yarına Tek Bilet bir aşk hikayesini konu alıyor.

yarına-tek-bilet-fragman

Dünya genelinde bir hayli fazla kullanıcıya sahip olan Netflix, özellikle pandemi sürecinde vazgeçilmez bir platform olmuştu. Düzenli olarak Netflix yapımı dizi veya filmleri görüyoruz ancak şimdiye kadar hiç Netflix imzalı bir Türk filmini görmemiştik. Netflix’te ki bu ilki Yarına Tek Bilet filminde yaşıyoruz.

Netflix imzalı ilk Türk filmi: Yarına Tek Bilet yayında!

Başrollerin de ise Türkiye’nin sevilen oyuncuları Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger‘in paylaşırken yönetmen koltuğunda ise başarılı yönetmen Ozan Açıktan yer alıyor. Film, Ankara’dan İzmir’e doğru bir yolculuk sırasında karşılaşan iki yabancının ( Metin Akdülger – Dilan Çiçek Deniz ) romantik hikayesini anlatıyor.

yarına-tek-bilet-yayinlandi

Yolculuk sırasında karşılaşan bu iki yabancının birbirini tanıdıkça geçmişe bir sünger çekmesi, birbirlerini tanımak istemesi ve gerçeklerle yüzleşmesiye başlamasıyla farklı bir yola çevrilir. Büyük merakla beklenen bu film ” Yarına Tek Bilet ” tüm dünyada 19 Haziran’da Netflixde yayınlandı.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu