Sinema ve Dizi Haberleri

Netflix Kağıttan Hayatlar Filminin Fragmanını Yayınladı

TeknoBH Google Haberler

Netflix Kağıttan Hayatlar filminin merak edilen fragmanını yayınladı. Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı film hakkında ki tüm detaylar

Netflix Kağıttan Hayatlar Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu olan Netflix, en yeni yerli yapımı olan Kağıttan Hayatlar filminin yeni fragmanını yayınladı. Adı en başta “Mücadele Çıkmazı” olarak paylaşımıştı ancak kısa bir süre önce Kağıttan Hayatlar olarak değiştirilen yerli filmin başrolünde Çağatay Ulusoy yer alıyor.

Netflix Kağıttan Hayatlar dizisinin yönetmen koltuğunda Can Ulkay yer alıyor

Söz konusu yeni yerli yapımın Yönetmen koltuğunda Ayla ve Müslüm gibi filmlerde başarılı işlere imza atmış olan Can Ulkay yer alıyor. Netflix’in yeni filmi hakkında, “Kağıt toplayarak geçinen ve sağlığı giderek kötüleşen Mehmet, terk edilmiş bir çocuk bulur. Birden hayatına giren küçük Ali, onu kendi çocukluğuyla yüzleştirecektir” şeklinde açıklıyor.

Söz konusu yeni film 1 saat 37 dakika uzunluğunda bir drama filmi olarak izleyici karşısına çıkacak. Filmin oyuncu kadrosunda Çağtay Ulusoy‘un yanı sıra Emir Ali Doğrul, Ersin Arıcı, Turgay Tanülkü, Selen Öztürk, Osman İskender Bayer, Tomris Çetinel, Volkan Çalışkan, Mehmet Bahattin Genç, Okşan Büyük gibi isimler yer alıyor.

Kağıttan Hayatlar Fragmanı

Söz konusu yeni film, 12 Mart tarihinde Netflix’de izleyiciler karşısına çıkacak. Aynı zamanda buradaki içeriğimizi ziyaret ederek Netflix’in Türkiye’de ki aboneleri için Mart ayında yayınlanacak olan içerikleri inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu