Sinema ve Dizi Haberleri

Netflix Karakomik Filmler 2 bombasını patlattı!

TeknoBH Google Haberler

Netflix ünlü isim Cem Yılmaz’ın Karakomik Filmler 2 adını taşıyan yapımını izleyicilere sundu. Cips ve kolaları hazırlayın!

netflix-karakomik-filmler-2-bombasini-patlatti

Herkesin bildiği gibi bugün ve yarın belirli saatlerde evde kalmak durumundayız. Zira YKS sınavından ötürü alınan önlemler çevresinde sokağa çıkma kısıtlamaları uygulanıyor. Bu süre içerisinde evde keyifli vakit geçirmek istiyorsanız cips ve kolaları hazırlayın! Netflix Karakomik Filmler 2 bombasını patlattı ve izleyicilere sundu.Aslında bu Haziran ayı içerikler arasında planlanmış bir durumdu ancak filmin yayınlanması Haziran içeriklerini bilmeyen için güzel bir sürpriz oldu.

netflix-karakomik-filmler-2-bombasini-patlatti-1

Netflix Karakomik Filmler 2 bombasını patlattı!

Karakomik Filmler 2‘de ilk yapım gibi iki farklı filmden oluşuyor. İzleyiciler için sunulan bu iki farklı film birer saatlik ve zaman geçirmek adına adeta biçilmiş kaftan niteliğinde. İlk film olan ” Deli ” en büyük hayali sevdiği kızın karşısında oturmak olan bir taksicinin gece mesaisinde başına gelen olayları konu alıyorken ” Emanet ” yetenek yarışmalarına katılarak ünlü olmanın peşindeki bir dansçının hikayesine yoğunlaşıyor.

” Deli ” olarak adlandırılan ilk fim yaklaşık 55 dakika sürüyor. Cem Yılmaz‘ın burada biraz daha dramatik bir konuyu işlediğini net bir şekilde söyleyebiliriz. ” Emanet ” adı verilen ikinci filmin ise diğerine göre daha eğlence odaklı diyebiliriz. Cem Yılmaz’ın özellikle son yıllarda farklı projelerin peşinde olduğu bilinen bir gerçek ve bu projesi de alışagelmişin dışında oldu.

Karakomik Filmler 2 ” Emanet ” :

Karakomik Filmler 2 ” Deli ” :

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu