Sinema ve Dizi Haberleri

Netflix Mart 2021 İçerik Takvimi Belli Oldu

TeknoBH Google Haberler

Netflix Mart 2021 içerik takvimi izleyiciler ile paylaştı. Netflix’de hangi içerikler yayınlanıyor? Tüm detaylar haberimizde

Netflix Mart 2021 İçerik Takvimi Belli Oldu

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu olan Netflix, Mart ayında yayınlayacağı içeriklerini duyurdu. Netflix’in açıklamalarına göre aboneler gelecek ay, en az üç orjinal Netflix dizisi ve iki orjinal film ile tanışma imkanı yakalayacaklar. Aynı zamanda Netflix, önümüzde ki ay yayınlayacağı içeriklerin içerisinde 2 yeni belgesel ve 2 yeni lisanslı içeriği de kullanıcılarına sunacak.

Netflix Mart 2021 İçerik Takvimi

Netflix dizileri:

  • The One (12 Mart)
  • Formula 1: Drive to Survive (19 Mart)
  • Sky Rojo (19 Mart)
  • The Irregulars (26 Mart)

Netflix filmleri:

  • Kağıttan Hayatlar (12 Mart)
  • Yes Day (12 Mart)

Netflix orijinal dizileri

 1.The One (12 Mart)

The One, daha çok “Gerçek Aşk” ismiyle tanınacak bir dizi. Söz konusu dizi de bir bilim insanının hikâyesi odaklanıyor. Kusursuz eş ve aşkı bulmanın yolunu keşfeden bilim insanı, ekibiyle birlikte yeni bir çöpçatanlık hizmeti kuracak. Ancak işler pek te beklenen bir şekilde ilerlemeyecek.

 2.Formula 1: Drive to Survive (19 Mart)

Önceki sezonlarıyla birlikte Formula 1 tutkunlarının beğenisini kazanan ve bir diziden çok belgesel gibi görünen Formula 1: Drive to Survive, en yeni sezonu ile Mart ayında Netflix aboneleriyle buluşacak.

 3. Sky Rojo (19 Mart)

Sky Rojo, La Casa de Papel yapımcılarının en yeni dizisi olarak izleyici karşısına çıkacak. Üç kadının kaçışını anlatan dizi, Mart ayının en çok dikkat çeken dizisi olarak karşımıza çıkacak.

 4.The Irregulars (26 Mart)

The Irregulars, Netflix abonelerini 19.yüz yıl Londra’sına götürecek. Dr. Watson ile Sherlock Holmes’ün maceralarını anlatacak yeni bir dizi olarak karşımıza çıkıyor.

Netflix Orijinal Filmleri

 1.Kağıttan Hayatlar (12 Mart)

Netflix Mart 2021 İçerik Takvimi Belli Oldu

12 Mart’ta yayınlanacak olan Kağıttan Hayatlar isimli film, Çağatay Ulusoy’un başrol olduğu bir Türk filmi olarak karşımıza çıkıyor. Mehmet isimli bir gencin hayat hikâyesini anlatan film ilk planlamalarda “Mücadele Çıkmazı” olarak adlandırılmıştı. Kısa bir süre önce ise Kağıttan Hayatlar olarak değiştirildi.

 2.Yes Day (12 Mart)

Yes Day, bir aile filmi olarak 12 Mart tarihinde yayınlanacak. Ebeveynler, çocuklarına daha çok hayır demektedirler. Bunun farkında olan aile, bir günlüğüne de olsa çocuklarına evet demeye karar verirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu