Sinema ve Dizi Haberleri

Netflix, Ocak 2021’de Yayınlanacak İçeriklerini Açıkladı

TeknoBH Google Haberler

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, Ocak 2021’de yayınlayacağı dizi ve filmlerini duyurdu.

Netflix, Ocak 2021'de Yayınlanacak İçeriklerini Açıkladı

Netflix tarafından yayınlanan içerikler 2021 yılına hızlı bir giriş yapacağını gösteriyor. Hem devam sezonları hem de yeni yapımlar, Ocakta Netflix abonelerine sunulacak. Netflix’in Ocak 2021’de yayınlayacağı içerikler, özellikle de Türk yapımı dizi ve filmleri sevecek kullanıcıları memnun edecek. O halde Netflix’de Ocak ayında hangi içerikler yayınlanacak?

Netflix, Ocak 2021’de yayınlanan içerikleri

Netflix Dizileri:

  • Lupin (8 Ocak)
  • Disenchantment: 3 .Sezon (15 Ocak)
  • Winx Efsanesi: Kader (22 Ocak)
  • Snowpiercer: 2. Sezon (26 Ocak)
  • 50m2 (27 Ocak)
  • Cobra Cai: 3.Sezon

Netflix Filmleri:

  • Pieces of a Woman (7 Ocak)
  • Azizler (8 Ocak)
  • Beyaz Kaplan (22 Ocak)

Netflix Ocak 2021 dizileri

Lupin (8 Ocak)

8 Ocak tarihinde yayınlanacak olan Lupin isimli yeni dizi, Fransız kurgusal karakter Arsen Lüpen’in maceralarına odaklanıyor. Dizide, babasını adaletsizliğe kurban veren Lüpen’in intikam yemini edip harekete geçmesini izleyeceğiz.

Disenchantment: 3.Sezon (15 Ocak)

Önceki sezonlarında kullanıcıları kendine hayran bırakmayı başaran Disenchantment, 15 Ocak‘ta yeni sezonuyla kullanıcıların beğenisine sunulacak. Bu sezonda da karakterimiz Bean’ın daha iyi bir prenses olma macerasını izleyeceğiz.

Winx Efsanesi: Kader (22 Ocak)

Winx, birçok kişinin geçmişten bildiği bir efsane. Çeşitli çizgi film versiyonları ile bilinen yapım, bu kez bir dizi olarak karşımıza çıkacak. Periler alemini konu alacak olan dizi, birçok Netflix kullanıcısını mutlu edecek gibi görünüyor.

Snowpiercer: 2. Sezon (26 Ocak)

Netflix, Ocak 2021'de Yayınlanacak İçeriklerini Açıkladı

Snowpiercer, 2013 yılında yayınlanan ve aynı isme sahip filmin yeni bir versiyonu diyebiliriz. Haftalık olarak yayınlanan dizi, buzullarla kaplanan gezegenimizde hayatta kalmayı başaran insanların hikayesini konu alıyor.

50m2 (27 Ocak)

50m2, Netflix’in en yeni Türk dizisi olarak izleyiciler karşısına çıkacak. Yanında bulunduğu adamın pis işlerini yürüten Gölge isimli bir karakterin geçmişini bulmayı izleyeceğiz. Selçuk Aydemir ve Burak Aksak tarafından üstlenilen dizinin başrolünde ise Engin Öztürk yer alıyor.

Netflix Ocak 2021 Filmleri

Pieces of a Woman (7 Ocak)

Pieces of a Woman, evinde trajik bir şekilde doğum yapan bir kadının hikayesini konu alıyor. Dram yüklü filmdeki karakterimiz, yaşadığım doğum tecrübesinin ardından ağır bir depresyona giriyor.

Azizler (8 Ocak)

Haluk Bilginer, Engin Günaydın ve Binnur Kaya gibi sevilen oyuncuların yer aldığı Azizler isimli film, kara mizah türünün sevilen eserleri arasında girecektir. Aziz isimli bir karakterin hikayesini anlatan filmde, çevresindeki herkesten sıkılan Aziz’in kaçış macerasını izleyeceğiz.

Beyaz Kaplan (22 Ocak)

Hint yapımı dizi ve filmleri seven geniş bir kitle olduğunu söyleyebiliriz. Bu kitlenin sesini duyan Netflix, 22 Ocak tarihinde yayınlayacağı Beyaz Kaplan isimli filmle, kullanıcılarını memnun etmeyi başaracak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu