Sinema ve Dizi Haberleri

Netflix Terminatör Animesi İçin Çalışmalara Başladı

TeknoBH Google Haberler

Netflix terminatör animesi için çalışmalara başladı. Ghost in Shell yapımcısı Japon animasyon stüdyosu I.G yeni anime için anlaşma sağlandı. İşte Detaylar

Netflix Terminatör Animesi İçin Çalışmalara Başladı

Çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, Terminatör evreninde geçen bir animasyon dizisi için ünlü Japon anime stüdyosu Production I.G ile anlaşma sağladı. Öncelikle şirket, projeyi süper kahraman yapımı Project Power’ın yazarı Matt Tomlin’e emanet etti. Bunun yanı sıra efsane manga Ghost in the Shell’in televizyon yapımlarını yapmakla ünlenen stüdyo Tomlin ile çalışacak. Ancak yapım hakkında şuan için çok fazla bilgi bulunmuyor.

Söz konusu yapım Netflix’in Production I.G ile ilk ortaklığı olmayacak. Stüdyo Ghost in the Shell’in ötesinde PsycoPass dizisinin animatörü ve popüler spor animesi Haikyu’yu barındırıyor. Ayrıca Netflix bu stüdyoyla ortaklığında ikinci sezonu merakla beklenen B. The Beginning için de çalışıyor.

Netflix de yayınlanacak olan terminatör animesi üzerinde çalışmaları sürdüren Başkan Yardımcısı açıklamalarda bulundu. “Terminatör şimdiye kadar yaratılmış en ikonik bilim kurgu hikayelerinden biri. Ayrıca gittikçe dünyamızla daha da alakalı hale geliyor. Yeni animasyon dizisi bu evreni daha önce hiç olmadığı bir yönden keşfedecek. Makineler ve insanlar arasında ki destansı savaşta izleyiciler bu harika yeni yapımı deneyimlemeleri için sabırsızız.” ifadelerini dile getirdi.

Netflix Terminatör animesi büyük heyecanla bekleniyor

Netflix Terminatör Animesi İçin Çalışmalara Başladı

Netflix‘in anime konusunda büyük bir yol kat ettiğini söyleyebiliriz. Şimdi bile birçok türde çeşitli animeler platform içerisinde yer alıyor. Özellikle de son 5 yıl içerisinde platform da birçok özel yapım ve popüler anime yer aldı. Geçtiğimiz yıl Sony, anime yayın hizmeti Crunchroll’u satın almak için 1,2 milyar dolar harcadı. Bu da animelerin ne kadar ilgi toplayan yapımlar olduklarını bizlere tekrar hatırlattı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu