Güncel HaberlerSinema ve Dizi Haberleri

Netflix Türkiye Fiyatlarına Zam Geldi!

TeknoBH Google Haberler

Netflix Türkiye fiyatlarına yüzde 30 ila 50 arasında yeni zamlar yapıldı. Büyük tepki toplayan güncel fiyatlar haberimizde.

Netflix Türkiye Abonelerine Üzücü Haberimiz Var!

Çevrimiçi dizi ve film platformu olan Netflix, hem Türkiye’de hem de dünyada kıyasıyla rekabetin yaşandığı ve aynı zamanda pandemi ile beraber daha fazla kullanılmaya başlanan dijital video servislerin en popüleri diyebiliriz. Söz konusu platform abonelik ücretlerine değişiklik yaptı.

Popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, Türkiye’de ki ücretlerini arttırdı. Uzun zamandır beklenen bu gelişme ile beraber abonelik ücretleri yüzde 30 ila yüzde 50 oranın da arttırıldı.

Netflix Türkiye fiyatları 2021

Netflix Türkiye tarafından yapılan yeni düzenleme ile yakın bir zamanda 17,99 TL olan Temel abonelik paketi 26,99 TL‘ye çıkartıldı. Daha önce Standart abonelik ücreti 29,99 TL’den 40,99 TL‘ye çıkartıldı.

Netflix Türkiye Abonelerine Üzücü Haberimiz Var!

Netflix’in en gelişmiş paketi olan Özel paketinin fiyatı ise 41,99 TL’den 54,99 TL‘ye çıkartıldı. Diğer yandan bu bu değişiklikler halen abone olanlara yapılmamış olarak görünüyor. Muhtemelen yeni ay ile birlikte fiyatlarıda güncellenecektir. Netflix’in yeni abonelik ücretleri ile ilgili olarak sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Netflix abone sayısı

Netflix, dünya genelinde yaklaşık olarak 200 milyon abonesi olduğunu açıkladı. Türkiye’de ise 3 milyondan fazla kullanıcıya sahip olduğunu da ifade edelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu