Sinema ve Dizi Haberleri

Netflix Türkiye Nisan 2021 İçerikleri Belli Oldu

TeknoBH Google Haberler

Netflix Türkiye, Nisan 2021 ayında yayınlanacak olan dizi ve filmlerini duyurdu. Söz konusu platform abonelerine heyecanlı bir ay sunulacak gibi görünüyor. İşte Detaylar

Netflix Türkiye Nisan 2021 İçerikleri Belli Oldu

Son zamanlarda yayınladığı içeriklerle tüketicileri televizyona kilitleyen Netflix, Nisan ayında Türkiye’de yayınlayacağı içeriklerini açıkladı. Kullanıcılarına hareketli bir ay sunacak olan Netflix, bazı yerli yapımlarını da Nisan ayında bünyesine katacak.

Netflix’in Nisan ayında yayınlayacağı içerikleri incelediğimiz zaman, öne çıkan 4 orijinal Netflix dizi ve 3 orijinal Netflix filmi olduğunu görüyoruz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan Netflix Türkiye Nisan 2021 içeriklerini sizlerle paylaşalım.

Netflix Türkiye Nisan 2021 – yeni dizi ve film listesi

Netflix dizileri:

  • The Serpent (2 Nisan)
  • Snabba Cash: Kolay Para (23 Nisan)
  • Gölge ve Kemik (23 Nisan)
  • Fatma (27 Nisan)

Netflix filmleri

  • Concrete Cowbow (2 Nisan)
  • Thunder Force (9 Nisan)
  • Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü? (9 Nisan)

Netflix Türkiye orijinal dizileri

The Serpent (2 Nisan)

Güneydoğu Asya’nın en azılı seri katillerinden olan Charles Sobhraj’ın hikâyesini konu alan dizi, gerilim dolu bölümlere ev sahipliği yapacak. Daha çok batıdan gelen turistleri hedefini alan azılı katil, tespit edilmiş olan 12’den fazla cinayet nedeniyle hüküm giymişti.

Snabba Cash: Kolay Para (7 Nisan)

Netflix’in Nisan ayında yayınlayacağı yeni dizilerden olan Snabba Cash: Kolay Para, bir iş kadını ile yolları kesişen bir suçlu ve sorunlu bir gencin konusunu anlatıyor. Söz konusu dizi, Netflix’de 7 Nisan tarihinde yayınlanacak.

Gölge ve Kemik (23 Nisan)

Daha çok fantastik ve tarihi ögelerle dolu yapımları izlemeyi seven Netflix kullanıcıların dikkatini çekecek olan Gölge ve Kemik, Alina Starkov isimli bir karaktere odaklanıyor. Yaşadığı dünyanın kaderini değiştirebilecek bir gücün varlığını tespit eden Starkov, bu gücü açığa çıkardığında istemediği düşmanlar ile karşı karşıya gelecek.

Fatma (27 Nisan)

Netflix Türkiye Nisan 2021 İçerikleri Belli Oldu

Netflix’in yeni Türk dizisi Fatma, diziye ismini veren Fatma isimli bir temizlikçinin hayatını anlatıyor. Kaybolan kocasını ararken bir cinayet işleyen Fatma, bir süre sonra hayatta kalmak için seri katile dönüşecektir.

Netflix Türkiye orijinal filmleri

Concrete Cowboy (2 Nisan)

2 Nisan tarihinde yayınlanacak olan Concrete Cowbow isimli film, küçük bir çocuğun hikâyesine odaklanıyor. Yaz tatilini geçirmek için Philadelphia‘da bulunan babasının yanına giden çocuk, kendini bir grup kovboyun içerisinde bulacak ve hayatı tamamen değişecek.

Thunder Force (9 Nisan)

Biraz komedi biraz da fantastik yapımlara ilgi duyan seyircilere hitap eden Thunder Force, insanlara özel güç kazandıran bir tedavi yönteminin mucidi ile bu tedavinin uygulandığı ilk kişinin maceralarına odaklanıyor.

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü?

Üstün zekalı bir birey olan Gülseren isimli bir kadın, 4 rakamlı sayıları saniyeler içerisinde çarpabilmektedir. Bu yetenek onu ön plana çıkartırken yıllar içerisinde değişen Türkiye koşulları, bu üstün zekalı kadının hayatını tamamen değiştirecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu