Sinema ve Dizi Haberleri

Netflix Türkiye, Şubat İçeriklerini Açıkladı

TeknoBH Google Haberler

Netflix Türkiye, Ocak ayının sonlarına doğru yaklaşmamızla birlikte Şubat ayında yayınlanacak olan içeriklerini açıkladı. İşte Detaylar

Netflix, Ocak 2021'de Yayınlanacak İçeriklerini Açıkladı

Netflix, Şubat ayı içerisinde yayınlanacak olan yeni içeriklerini duyurdu. Netflix tarafından yapılan açıklamalar da, kullanıcıların önümüzde ki ay yeni diziler ve filmlerle tanışacağını görüyoruz. Aynı zamanda platformun öne çıkan 3 yeni filmi de şubat ayı içerisinde kullanıcılarla buluşacak.

Netflix Türkiye‘de aslında geçtiğimiz Ocak ayının içeriklerine göre daha sakin geçecek gibi görünüyor. Çünkü geçtiğimiz ayın içerik sayılarına göre bu ay daha az içerik yayınlanacak. Fakat Şubat ayı içerisinde futbol efsanesi olarak tanınan Pele’nin hayatını anlatacak bir belgesel Netflix’te yayınlanacak. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan, Netfflix Türkiye’nin Şubat ayı içerisinde yayınlanacak olan içeriklerini sizlere aktaralım.

Netflix Türkiye, şubat ayında hangi içerikleri yayınlayacak?

Netflix dizileri:

  • Ateşböceği Yolu (3 Şubat)
  • The Crew (15 Şubat)
  • Behind Her Eyes (17 Şubat)
  • Tribes of Europa (19 Şubat)

Netflix filmleri:

  • Malcolm ve Marie (5 Şubat)
  • Dünyadan Haberler (10 Şubat)
  • I Care a lot (19 Şubat)

Netflix Türkiye, Şubat dizileri

Ateşböceği Yolu (3 Şubat)

Netflix’in şubat ayında ki ilk yeni dizisi olarak karşımıza çıkacak olan Ateşböceği Yolu, Kristin Hannah tarafından yazılan ve çok satanlar arasına girmeyi başaran romanın uyarlaması. Tully ve Kate isimli iki kadının 30 yıldır devam eden arkadaşlığını anlatacak dizi, 3 Şubat tarihinde yayınlanacak.

The Crew (15 Şubat)

The Crew dizisi, 15 Şubat tarihinde komedi dizisi olarak izleyiciler karşısına çıkacak. Kevin James’in başrol aldığı dizide, bir NASCAR garajının şefiyle arasında ki ilişkiyi izleyeceğiz.

Behind Her Eyes (17 Şubat)

Netflix Türkiye, Şubat İçeriklerini Açıkladı

Gizem, tuhaf olaylar ve kaosu seven Netflix kullanıcıların ilgisini çekecek Behind Her Eyes, boşanmış bir kadının psikiyatrist olan patronuyla yaşadığı ilişkiyi konu alıyor.

Tribes of Europa (19 Şubat)

Netflix’in yeni bilim kurgu dizisi olarak karşımıza çıkan Tribes of Europa, izleyicileri 2074 yılına götürecek. Küresel olayların sonrasında dağılan Avrupa, bu dizi de üç kardeş tarafından kaderine terk edilecek.

Netflix Türkiye, Şubat Filmleri

Malcolm ve Marie (5 Şubat)

5 Şubat’ta yayınlanacak Malcolm ve Marie, Netflix’in klasik cinsellik temalı filmlerden bir tanesi olarak izleyici karşısına çıkacak. Filmde, yönetmen olarak para kazanan Malcolm ve onun kız arkadaşı Marie’nin hikayesini izleyeceğiz. Netflix Türkiye’de 5 Şubat tarihinde izleyiciler karşısına çıkacak.

Dünyadan Haberler (10 Şubat)

Netflix Türkiye, Şubat İçeriklerini Açıkladı

Dünyadan haberler, bir iş savaş gazisi ile yetim bir kızın hikayesini konu alıyor. Tek amacı haber okumak olan gazinin yolu, bu kez Teksas’a düşecek ve eyaletin tehlikeli yapısı, gaziyi bir anda içerisine alacak.

I Care a lot (19 Şubat)

I Care a lot, aslında dolandırıcı olan bir vasinin başına gelen olayları izleyicilere anlatıyor. Bugüne kadar yaşlılar üzerinden zengin olmayı başaran vasinin son müşterisi, oldukça karanlık bağlantıları olan yaşlı bir kadın. I Care a lot, 19 Şubat tarihinde izleyiciler ile buluşacak.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu