Sinema ve Dizi Haberleri

Netflix, Türkiye’den çekilecek mi? İşte o açıklama

TeknoBH Google Haberler

Son günlerde Türkiye’den çekileceği iddia edilen Netflix, konu ile ilgili sonunda bir açıklama yaptı. Netflix, Türkiye’den çekilecek mi? İşte o açıklama

netflix-izlenmesi-gereken-orjinal-filmler-1

Son günlerde RTÜK ile yaşadığı anlaşmazlıklar ortaya çıkan çevrimiçi dizi ve film platformu olan Netflix, Türkiye’den çekileceği iddiaları bir süredir sosyal medya gündeminde hatta geçtiğimiz gün Twitter’da Trend olmuştu. Gazeteci Cüneyt Özdemir tarafından ülkemizden çekileceği iddia edilen Netflix’in son günlerde çıkan haberlere ilişkin suskunluğu sonunda bitti. 

Netflix, Türkiye’den çekilecek mi? İşte o açıklama

Türkiye’de birçok kişi tarafından ilgi duyulan ve sevilen çevrimiçi dizi,film veya belgesel platformu olan Netflix hakkında geçtiğimiz günlerde şok bir iddia gündeme geldi. Gündeme gelen iddia, gazeteci olan Cüneyt Özdemir’e ait. Bu duruma göre Netflix, RTÜK’ün uygulamaları sonrasında ülkemizden çekilebileceğini ifade etmişti. Lakin popüler çevrimiçi dizi ve film platformu olan Netflix’in önde gelen yetkililerinden birinin açıklamasına göre gündemlerinde Türkiye’den çekilme gibi bir konunun olmadığını ifade etti.

netflix-ilk-turk-filmi

Konu ile ilgili günlerdir sessizliğini bozmayan Netflix, sonunda ilk açıklamasını yaptı! Yapılan açıklamada Türkiye’den çıkma gibi bir durumun söz konusu olmadığının altını çizdi. Yetkili tarafından yapılan açıklama şu şekilde: ” Netflix olarak Türkiye’deki üyelerimize kreatif camiaya derinden bağlılığımızı sürdürüyoruz. Birlikte çalıştığımız birbirinden yetenekli isimlerle gurur duyuyoruz. Şu anda yapım aşamasında olan ve yakında çekimlerine başlanacak projelerimiz için çok heyecanlıyız ve bu hikayeleri dünyanın her köşesinde ki üyelerimizle paylaşmayı dört gözle bekliyoruz” ifadelerini kullanarak açıklamasına son verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu