Sinema ve Dizi Haberleri

Netflix Türkiye’nin Kasım 2020 Takvimi Açıklandı

Netflix, Kasım ayında Türkiye'de yayınlanacak olan dizi ve filmlerin listesini açıkladı.

TeknoBH Google Haberler

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu olan Netflix tarafından Türkiye’nin Kasım 2020 takvimi açıklandı. Netflix’de bizleri neler bekliyor? İşte Detaylar

netflix-turkiye-2020-kasim-takvimi

Netflix Türkiye’nin Kasım 2020 Takvimi Açıklandı

Dünya genelinde bir hayli geniş kitleye sahip olan Netflix, Türkiye‘de kasım ayında yayınlanacak olan dizi ve filmlerin listesini paylaştı. Netflix Türkiye tarafından yapılan açıklamalara göre kullanıcılar, Kasım ayında hem yeni dizi ve film hem de sevilen orjinal yapımların yeni sezonlarıyla buluşacaklar.

Netflix Orjinal Dizileri:

  • Para normal: Yeni Dizi (5 Kasım)
  • Midas’ın Müritleri: Yeni Dizi (13 Kasım)
  • The Crown: 4.Sezon (15 Kasım)
  • Virgin River: 2.Sezon (27 Kasım)

Netflix Orjinal Filmleri:

  • The Life Ahead (13 Kasım)
  • Hilbilly Elegy (24 Kasım)

Netflix Orjinal Dizileri:

 1) Paranormal: Yeni Dizi (5 Kasım)

Paranormal, adından da anlaşılabileceği üzere doğaüstü olayları konu alan bir korku dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Kendisini rahatsız eden bir hayaletle başı belada olan bir hematologun hayatına eşlik edeceğimiz yeni Netflix orjinal dizisidir.

 2)Midas’ın Müritleri (13 Kasım)

Dünyaca ünlü yazar Jack London‘ın kitabından uyarlanan Midas’ın Müritleri, bir yayıncının hayatını konu alıyor. Milyoner yayıncı, kendisini suçlayan bir haberi yayımlamak üzereyken bir şantaj mektubu alır. Bu mektupla hayatı değişen yayıncı, artık tüm insanların hayatından sorumludur.

 3) The Crown: 4.Sezon (15 Kasım)

İlk yayını 2016 yılında yayınlanan The Crown’un dördüncü sezonu da Kasım ayında karşımıza çıkıyor. 80’li yılları konu alan dizinin yeni sezonunda, Prens Charles’ın Lady Diana Spencer ile yaptığı evliliği konu alacak.

 4) Virgin River: 2.Sezon (27 Kasım)

virgin-river-2-sezon-netflix

Virgin River, Amerikan dizilerini seven Netflix abonelerinin severek izleyeceği türden bir yapım. Yeni bir başlangıç için ABD’nin ücra kasabalarından birtanesine yerleşen bir hemşirenin başına gelen olayları anlatan bir dizi.

 5) Undercover: 2.Sezon (9 Kasım)

Netflix’in sevilen gerilim yapımlarından biri olan ve R-rated derecelendirmeye sahip bir gerilim dizisi olan Undercover, geçtiğimiz yıl ikinci sezon onayını almıştı. Yeni sezonu 9 Kasım tarihinde Netflix kullanıcılarının beğenisine sunulacak.

Netflix Orjinal Filmleri

 1. The Life Ahead ( 13 Kasım )

The Life Ahead olarak bilinen popüler kitabın filmi Netflix’de karşımıza çıkıyor. Oscar ödüllü Sophia Loren’in başrol olduğu yapıt, bir bakımevi işletmecisi ile onu soyan 12 yaşında ki bir çocuğun hikayesini konu alıyor.

 2. Hillbilly Elegy ( 24 Kasım )

Hillbilly Elegy, bir hukuk öğrencisinin hayatını konu alıyor. Eğitim hayatının en kritik dönemlerinde aldığı bir haberle memleketine dönmek zorunda kalan öğrencinin hayatı, James David Vance’in anı kitabı ” Hillbilly Elegy”den alıntı olduğunu da sizlere aktarmış olalım.

 

Siz değerli okurlarımız Netflix’in Türkiye ayında ki içerikleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu