Sinema ve Dizi Haberleri

Netflix Yeni Özellik Üzerinde Çalışmalara Başladı

TeknoBH Google Haberler

Netflix yeni özellik üzerinde çalışmalara başladı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Abonelerine sunacağı yeni bomba özelliğin tüm detayları.

Netflix Yeni Özellik Üzerinde Çalışmalara Başladı

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film izleme platformu Netflix, yeni özelliklerini geliştirmeye ve test etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda karışık oynatma özelliğini test eden Netflix, şimdi de Android tarafında yeni özelliklerini test ediyor. Netflix’in yeni uyku zamanlayıcısı özelliği ile dizi ve film izlerken “uyuyakalan” kişiler için tam ideal. Ayrıca platformun yeni özelliğinin yanı sırası geçtiğimiz günlerde Netflix, Türkiye’de açacağı yeni ofis için iş ilanı yayımlamıştı.

Netflix, uyku zamanlayıcısı özelliğinin üzerinde çalışıyor

Birçok kullanıcı gün içerisinde ki yoğunluğunu atmak için akşam eve geldiklerinde Netflix‘e girip dizi ve film izliyor. Haliyle günün yorgunluğuyla birlikte içerik izlerken uyuya kalıyor. Netflix’de bu durumu fark etmiş ki yeni uyku zamanlayıcısı özelliği üzerinde çalışmalara başladı. Android kullanıcıları için test edilen yeni özellik ile kullanıcılar 15/30 veya 45 dakika gibi süreleri ayarlayabiliyorlar. Bunun yanı sıra aynı zamanda filmin bitişi veya dizinin bölüm sonu zamanlanabiliyor.

Netflix Yeni Özellik Üzerinde Çalışmalara Başladı

Netflix‘in yeni üzerinde çalıştığı özellik bir süredir Spotify ve benzeri uygulamalar için kullanılıyor ve kullanıcılar tarafından oldukça beğeniliyor. Şuan test aşamasında olan özellik kısıtlı sayıda ki kullanıcılar tarafından beğenilirse muhtemelen diğer cihazlar içinde gelecek. Uyku zamanlayıcısı özelliği şu an Android kullanıcılarının bazılarında sunuluyor ve ayrıca bazı yetişkin profillerinde yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu