Sinema ve Dizi Haberleri

Netflix, Yeni The Witcher:Blood Origin Dizisini Duyurdu

TeknoBH Google Haberler

Netflix platformunda bir hayli çok sevilen The Witcher dizisinin 1200 yıl öncesini anlatan yeni The Witcher:Blood Origin dizisini duyurdu. İşte yeni dizi hakkında detaylar

netflix-the-witcher-blood-origin-duyurdu

Netflix, başrolde Henry Cavill’ı izlediğimiz The Witcher adlı dizide abonelerinin beğenisini kısa sürede kazanmıştı. The Witcher, izlenme sayısı ile Netflix’i fazlasıyla memnun etmiş ki dijital yayın devi şimdi de The Witcher hikayesinin kökenlerini anlatan yeni The Witcher:Blood Orgin adlı diziyi duyurdu.

Netflix, Yeni The Witcher:Blood Origin Dizisini Duyurdu

Henüz oyuncu kadrosu ve çıkış tarihi ile ilgili en ufak bir bilgi bile sızdırılmayan dizi, orjinal Witcher dünyasının 1.200 yıl öncesini konu alacak. İlk Witcher’ın kökenlerini görme fırsatı yakalayacağımız 6 bölümlük dizi, ” canavarların ” insanların ve elflerin nasıl bir araya geldiklerine de değinecek.

netflix-the-witcher-blood-origin-duyurdu-1

Yayımlanan bilgilere göre dizinin İngiltere’de çekilmesi planlanıyor. Orjinal The Witcher dizisinin senaristi Lauren Schmidt Hissrich ve Declan de Barra, mini dizinin yapımcılığını üstlenecek. The Witcher kitabının yazarı olan Andrzej Sapkowski, dizinin kreatif danışmanı olarak görev yapacağı söyleniyor. Sevilen dizinin yapımcılarından biri olan Declan de Barra, böyle bir muazzam bir diziyi hayata geçirecekleri için heyecanlı olduğunu dile getiren, bu yapım sayesinde ilk Witcher’ın tarihini ve çöküş öncesinde ki elf topluluğunu anlatacaklarını açıkladı.

NXOnNetflix adlı Twitter hesabından paylaşılan tweet :

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu