Güncel Haberler

Acun Ilıcalı yeni platformun adını Exxen olarak açıkladı

Uzun zamandır gündemden düşmeyen Acun Ilıcalı'nın yeni dijital platformunun adını duyurdu.

TeknoBH Google Haberler

Acun Ilıcalı, yeni kuracağı dijital platformun adını sosyal medya hesabından duyurdu. Acun Ilıcalı yeni platformun adını Exxen olarak açıkladı. İşte Detaylar

acun-ilicali-yeni-projesi

Dünya genelinde geniş kitleye hitap eden çevrimiçi dizi ve film platformu olan Netflix‘in yeni rakibi Exxen geliyor. Televizyon dünyasının sevilen ismi Acun Ilıcalı’nın yeni projesi olan ” Exxen‘i ” resmi instagram hesabından duyurdu.

Acun Ilıcalı yeni platformun adını Exxen olarak açıkladı

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında yeni platformunun adını açıkladı. Geçtiğimiz günlerde bazı detaylarını paylaştığı ve yeni dijital içerik platformu olan Exxen‘in adını ilk defa açıkladı.

Acun Ilıcalı’nın o paylaşımı

acun-ilicali-yeni-platformun-adini-acikladi

Acun Ilıcalı‘nın yeni dijital platformu Exxen ile ilgili detaylar uzun zamandır merak ediliyordu. Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde katıldığı programda Candaş Tolga Işık’ın sorularını yanıtlamış ve yeni dijital platformu Exxen ile ilgili detayları paylaşmıştı.

Televizyon dünyasının sevilen ismi Acun Ilıcalı‘nın yeni dijital platformu ile ilgili ilk sözleri şunlardı; ” Çok iddialı bir platformla geliyoruz. Televizyonculukta hayallerimizi gerçekleştirecek noktada değiliz.” oldu.

Dijital dediğin zaman bambaşka bir dünya. İsmi belli. Ali Taran buldu.Bayıldım. Güzel bir platform olacak. İçerik olarak da ciddi zengin olacağını düşünüyorum. Benim hayalini kurudğum bir projem var bir sürpriz programı. Onu yapacağım. Kendime bir ekip kuruyorum bu program için. Çok iddiali bir model programı yapacağız. Türkiye’nin en iyi modellerini seçeceğiz. Onun dışında belgesellerimiz var. Çok önemli birimlerden çok önemli destek alacağımızı düşünüyorum.

Peki sizler ne düşünüyorsunuz? Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu ülkemizde sevilir mi? Sizler yeni platformu izler misiniz yoksa Netflix’e devam mı edersiniz? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlardan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak
acunn.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu