Sinema ve Dizi Haberleri

Netflix’in en yüksek bütçeli filmi geliyor!

TeknoBH Google Haberler

Dünyanın en büyük çevrimiçi dizi ve film yayın platformu olan Netflix’in en yüksek bütçeli filmi geliyor! İşte o film

netflixin-en-yuksek-butceli-filmi-the-gray-man

Yönetmenliğini Russo kardeşlerin üstlendiği The Gray Man, bu zamana kadar ki en yüksek bütçeye sahip Netflix Orjinal yapımı olacak. Başrollerinde Ryan Gosling ile Chris Evans‘ın yer aldığı yapımın bütçesi herkesi şaşırttı!

Netflix’in en yüksek bütçeli filmi geliyor!

Geçtiğimiz gün Netflix’in en çok izlenen 10 orjinal filmini açıklamıştık ve listenin başında 65 milyon dolar bütçe ile çekilen ve başrol oyunculuğunu üstlenen Chris Hemsworth‘un bulunduğu Extraction filmi yer alıyordu. Extraction’un yanı sıra listede, 150 milyon dolar bütçeyle çekilen 6 Underground ve 160 milyon dolarlık bütçeye sahip olan The Irishman gibi yapımlar yer alıyordu. Gal Gadot ve The Rock‘ın paylaştığı Red Notice, 200 milyon dolarlık bütçeyle zirvede yer alıyordu ancak bu durum değişecek gibi görünüyor zira şirketin yeni projesi The Gray Man‘ın bütçesi 200 milyon doları aşacağı söyleniyor.

Avengers serisini sinemaya getiren Russo kardeşlerin yönetmenliğini üstleneceği The Gray Man’ın başrollerinde Ryan Gosling ile Chris Evans yer alacak. Joe Russo ve Anthony Russo kardeşleri Avangers’tan bu yana ilk kez yan yana getirecek olan yapımın 200 milyon doların üzerinde bit bütçeye sahip olacağı söyleniyor. Bu da filmi şimdiye kadar en fazla bütçe ayrılmış Netflix Orjinal yapımı haline getiriyor.

Kaynak
webtekno

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu