Sinema ve Dizi Haberleri

Netflix’in Merakla Beklenen 50m2 Dizisi Yayınlandı

TeknoBH Google Haberler

Netflix’in hem içeriği hem de oyuncu kadrosuyla fazlasıyla merak edilen yeni yerli dizi 50m2 bugün itibariyle yayınlandı. İşte Detaylar

Netflix'in Merakla Beklenen 50m2 Dizisi Yayınlandı

Dünyanın en popüler ve en geniş kitlesine sahip olan çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, kütüphanesine yerli yapım olarak bir yenisini daha eklemeyi başardı. Uzun zamandır konuşulan Netflix’in Orjinal dizisi 50m2, bugün itibariyle Netflix abonelerine sunuldu.

Dizinin başrolünde Engin Öztürk‘ün yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Aybüke Pusat, Yiğit Kirazcı, Cengiz Bozkurt gibi usta isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise İşler Güçler, Kardeş Payı, Düğün Dernek gibi yapımların arkasında ki isim Selçuk Aydemir yer alıyor.

Netflix’in yeni dizisi 50m2’nin ilk sezonu yayınlandı

Yeni dizi 16+ yaş sınırlamasıyla yayınlanıyor ve konu ile ilgili açıklama yapan Netflix, ” Karanlık bir adamın kirli işlerini yapan Gölge, geçmişine ait sır perdesini aralamaya çalışırken işler karışır ve kendini bambaşka bir kimlikle küçük bir mahallede bulur.” ifadelerine yer verdi. 50m2’nin ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor ve Netflix aboneleri, bugün itibariyle bütün bölümlerine ulaşabiliyorlar.

50m2 fragmanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu