Sinema ve Dizi Haberleri

Netflix’in Yeni Dizisi 2020 Bit Artık Fragmanı Yayınlandı

TeknoBH Google Haberler

Netflix’in 2020 yılının kötü geçen olaylarını konu alan yeni dizisi “2020 Bit Artık” 27 Aralık’ta izleyiciler ile buluşacak.

netflix-yeni-dizisi-2020-bit-artik-fragmani-yayinlandi

Netflix üzerinden 27 Aralık tarihinde yayınlanacak olan Türkçe karşılığı ” 2020 Bit Artık” filminin yaratıcısı ise Black Mirror’ın da yaratıcısı olan Charlie Brooker yer alıyor. Dizinin orjinal adı “Death to 2020” olan yapımın konusu ise 2020 yılında yaşanmış olan konuları yer alıyor.

Netflix, 2020 Bit Artık Fragmanını Yayınladı

Geçtiğimiz yılın sonlarında, Çin’de ortaya çıkan koronavirüs salgını 2020 yılında neredeyse tüm dünyaya yayıldı. Bu salgın yetmezmiş gibi depremler, orman yangınları ve ülkeler de yaşanan protestolar gibi birçok kötü durumla 2020 yılında yüzleşmiş olduk.

Yaşanan tüm bu kötü durumlardan sonra, birçok kişi bitsin artık bu yıl dedi. Netflix’de herkes için 2020 yılında yaşanmış olan bu tüm olayları konu alan bir komedi dizisi “2020 Bit Artık” yapımını 27 Aralık tarihinde izleyicileri ile paylaşacak.

Dizinin ilk fragmanı ise yayınlandı:

Komedi türünde ancak belgesel tadında olan yapımın oyuncu kadrosunda ise Hugh Grant, Samuel L Jackson, Lisa Kudrow, Cristin Milioti, Joe Keery, Leslie Jones, Kumail Nanjani, Tracey Ullman ve Samson Kayo gibi isimler yer alıyor.

Kısa bir süre önce film hakkında ilk duyurusunu yapan ünlü aktör Hugh Grant, yapımda 2020 yılının ne kadar kötü geçtiğini anlatan bir yapım yapacağını söylemişti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu