Sinema ve Dizi Haberleri

Netflix’in Yeni Dizisi Cursed’in Fragmanı Yayınlandı

TeknoBH Google Haberler

Dizi ve Film platformunda bir hayli fazla kitleye sahip olan Netflix’in beklenen fantastik dizisi Cursed’in ilk fragmanı yayınlandı! Bir solukta bitireceğiniz bir dizi. İşte Detaylar

netflix-in-dizisi-cursed-fragmani-yayinlandi

Netflix‘de önümüzde ki günlerde yayınlanacak olan yeni fantastik dizisi Cursed için ilk tanıtım videosu yayınlandı, başrolünü üstlenen Katherine Langford’un oynadığı diziyi bir solukta bitireceğinizi düşünüyoruz. Çok iyi bildiğiniz ve uzun bir süre gündemden düşmeyen  13 Reasons Why ” Ölmek için on üç sebep ” dizisinde izleyicilerin gönlünü fetheden Katherine, fragmanda gördüğümüz üzere yeni yapımda da bizleri kendisine hayran bırakacak.

Netflix’in sabırsızlıkla beklenen yeni dizisi Cursed, Kral Arthur‘un yeniden tasarlanan haliyle, aynı evrende çeşitli düşmanlarla çetin bir savaşı konu alacak. Katherine bir kılıç ustası ve bazı sihirli güçlere sahip olduğunu göreceğiz aynı zaman da The Witcher efsanesinin ardından eski zaman temalı fantastik bir dizi olacak gibi görünüyor.

Dizi içerisinde kılıç kuşanıp büyülü armağanlar tarafından işkence gören bir genç kadın olan Nimue’yi göreceğiz. İzleyicilerin gönlünü fetheden Katherine ile birlikte, Arthur rolünü Devon Terrell ve Merlin rolünü üstlenen Gustaf Skarsgard adlı oyuncular eşlik edecek.

Netflix’in yeni fantastik dizisi Cursed’in ilk fragmanı

Cursed‘in fragmanını kısaca bahsetmek gerekirse, ” Biz uyurken geldiler,türümüzü dünyadan silmek için, çünkü biz farklıyız. Çünkü içimizde sihir var,çünkü istedikleri şeye sahibiz.” kesitleriyle anlatılıyor. Kısaca bahsetmek gerekirse ” Efsane, bu kılıcın tek gerçek krala ait olduğunu söylüyor, ama kılıç bir kraliçeyi seçerse ne olur?” fikrini konu alıyor.

Şimdi, bütün okurlarımızın merak ettiği konuya geldik. Netflix’in sabırsızlıkla beklenen yeni dizisi ” Cursed ” ilk sezonu 10 bölümden oluşacak ve ilk bölümü 17 Temmuz tarihinde Netflix platformlarında izleyicileriyle buluşacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu