Sinema ve Dizi Haberleri

Netflix’in Yeni Filmi 9 Kere Leyla’nın Fragmanı Yayınlandı

Yönetmen Ezel Akay'ın geçtiğimiz yıl çektiği sinema filmi 9 Kere Leyla, başrollerinde Haluk Bilgiler ve Demet Akbağ gibi isimlere sahip olan Netflix'in yeni filminin fragmanı yayınlandı.

TeknoBH Google Haberler

Dünya genelinde popüler çevrimiçi dizi ve film platformu olan Netflix’in yeni filmi 9 kere leyla’nın fragmanı yayınlandı. İşte Detaylar

netflix-yeni-filmi-9-kere-leyla-fragmani-yayinlandi

Salgın nedeniyle kapanan ve daha sonra açılsa da eski günlerine dönmekte zorluklar yaşayan sinema salonları için pek çok filmin vizyon tarihleri ertelendi. Hatta bazı filmler ise dijital platformlar ile anlaşılarak izleyiciye ulaştırılacak. Bu filmlerden biride 9 Kere Leyla.

Netflix’in Yeni Filmi 9 Kere Leyla’nın Fragmanı Yayınlandı

Fantastik komedi türünde ki film, Demet Akbağ‘ın canlandırdığı Leyla ile Haluk Bilginer‘in hayat verdiği Adem karakteri arasında ki tükenen bir evliliği konu alacak. Bu evlilikte ortalığı karıştıran karakter ise Elçin Sangu‘nun hayat verdiği Nergis karakteri.

9 Kere Leyla vizyon tarihi:

4 Aralık 2020 tarihinde Netflix izleyicilerine sunulacak olan filmin yönetmeni ise Ezel Akay. Neredesin Firuze?, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü gibi kültleşmiş filmlerinde yönetmeni olan Akay, 9 Kere Leyla ile ilk büyük çaplı dijital projesini yönetmiş oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu