Sinema ve Dizi Haberleri

Netflix’in yeni gerilim filmi: The Devil All The Time

TeknoBH Google Haberler

Son dönemde özel yapımlara çok ciddi bir kaynak ayıran Netflix’in yeni gerilim filmi: The Devil All The Time filminin fragmanı yayımlandı. İşte Detaylar

the-devil-all-the-time-netflix-1

Netflix‘in bir sonra ki filmi olan psikolojik gerilim filmi The Devil All The Time‘dan ilk fragman geldi. Film’in kadrosu adeta yıldızlarla dolu.

Başrollerinde Tom Holland, Robert PAttinson, Harry Potter filmlerinden tanıdığımız Harry Melling ve It filminde gördüğümüz Bill Skarsgard’ın yer aldığı Netflix’in yeni yapımı The Devil All The Time‘dan ilk fragman paylaşıldı.

Netflix’in yeni gerilim filmi: The Devil All The Time

Donald Ray Pollock‘un aynı adlı eserinden uyarlanacak olan bu psikolojik gerilmi yapımında seyirciler, 2.Dünya Savaşı ile Vietnam Savaşı arasında geçen sürede yaşanan bir hikayeye tanık olacaklar. Holland’ın karakteri olan Arvin Eugene Russell, dünyanın adeletsizliğine uyum sağlamayı reddeten bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Yapımda yer alan bir diğer önemli isim ise Eliza Scanlen ise vaize aşık olan, Leona adlı yetim kızı oynuyor. Aktör, yapım ile ilgili olarak yaptığı açıklamada ” Bu karakter Tanrı’yla ve Tanrı’yla olan ilişkileriyle ilgili kafa karışıklığı yaşıyor. Bu da onları ya pişman oldukları ya da kaçmaları gereken şeyleri sürüklüyor” dedi.

the-devil-all-the-time-netflix-2

Netflix’in yeni gerilim filmin yazarlığını ve yönetmenliğini üstlenen Antonio Campos, oldukça kalabalık olan yapımcı kadrosu da dikkatleri çekiyor. Bu dikkat çeken kadronun içerisinde Jake Gyllenhaal, Rica Marker, Gretchen McGowan, Randall Poster ve Max Born yer alıyor.

Netflix‘in yeni yapımı 16 Eylül‘den itibaren platformda yayımlanacak. Yeni yapımın sinemaların tam olarak faaliyete geçmediği ve sosyal mesafeyi gözettikleri bu süreçte platforma büyük bir avantaj sağlayacağı düşünülüyor.

The Devil All The Time Fragman:

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu