Sinema ve Dizi Haberleri

Netflix’in Yeni Türk Dizisi Fatma’dan İlk Fotoğraf Paylaşıldı

TeknoBH Google Haberler

Dünya genelinde geniş kitleye hitap eden çevrimiçi dizi ve sinema platformu olan Netflix’in yeni Türk dizisi Fatma’dan ilk fotoğraf paylaşıldı. İşte yeni Türk dizisi hakkında ki ilk detaylar

netflix-turkiyeden-cekilecekmi

Netflix’in uzun zamandır gündemde olan konusu Türkiye’den çekilecek mi iddialarına geçtiğimiz günlerde Netflix Türkiye‘nin resmi açıklamasını paylaşmıştık. Bir süredir bu iddialara cevap vermek ile uğraşan Netflix, resmi Twitter hesabından bir paylaşım yaptı. Geçtiğimiz aylarda duyurulan Netflix’in yeni Türk dizisi Fatma‘dan yeni bir paylaşım geldi. Resmen Netflix Türkiye’nin yeni orjinal Türk dizisi için geri sayım başladı diyebiliriz.

Netflix’in Yeni Türk Dizisi Fatma’dan İlk Fotoğraf Paylaşıldı

Bu yıl içerisinde, hatırlanacağı üzere Netflix Türkiye’den üç dizi, bir film ve bir müsabaka yarışması geleceği açıklanmıştı. Ancak bu isimlerden biri ” Şimdi ki aklım olsaydı ” yaşanan tartışmalar neticesinde iptal edilmişti. Diğer yapımlardan biri olan Türk dizisi ” Fatma ” Netflix Türkiye’nin resmi Twitter hesabından bir paylaşım yapıldı.

İşte o paylaşım :

Peki Netflix Türkiye’nin yeni Türk dizisinin konusu ne olacak?

Hapisten çıktıktan sonra yıllardır kaybolan kocasını aramaya başlayan ve o dönem temizlikçilik yapan Fatma beklenmedik bir anda cinayet işliyor. Kaybolan kocası Zafer’in karanlık bağlantıları  bu cinayetten haberdar olmasıyla birlikte Fatma‘nın hayatta kalma savaşı başlamış olur. Lakin, Fatma hayatta kalmak için karşısına engel olarak çıkan her kişiyi öldürmeye başlıyor.  Karşısına engel olarak çıkmaya başlayan herkesi öldürmeye başlayan Fatma, hayatının değiştiğini görür ve öldürmek bugüne kadar yaşadığı her ihanetin, acının intikamını alabileceği aklına gelir ve bu durumu rutin haline getirmeye başlar.

Başak Abacıgil doğrultusunda yaşama geçirilen Fatma’nın senaryo doğrultusunda karşımıza çıkan genç yetenek Özgür Önürme oluyor. Netflix Türkiye‘nin yeni Türk dizisi olan Fatma önümüzde ki aylarda kullanıcıları ile buluşmuş olacak. Dipnot olarak eklemek isteriz ki yeni Türk dizisinin başrol oyunculuğunu Burcu Biricik üstleniyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu