Sinema ve Dizi

Netflix’in Yeni Yerli Filmi Mücadele Çıkmazı Ne Zaman?

Başrollerinde Çağatay Ulusoy'un yer aldığı Netflix'in yeni yerli yapımı Mücadele Çıkmazı hakkında merak edilen detaylar

Çevrimiçi dizi ve film platformu olan Netflix’in yeni yerli filmi Mücadele Çıkmazı ne zaman? İşte Detaylar

netflix-mucadele-cikmazi-dizi-cagatay-ulusoy

Hem Türkiye’nin hem de dünya genelinde en popüler dijital platform olan Netflix, yerli yapımlara bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Daha öncesinde Hakan: Muhafız, Aşk 101 ve Atiye gibi yapımlarla adından sıkça söz ettiren platform bu sefer de başrolünde Çağatay Ulusoy‘un yer aldığı “Mücadele Çıkmazı” isimli bir film ile adından söz ettirecek.

Netflix’in Yeni Yerli Filmi Mücadele Çıkmazı Ne Zaman?

Netflix‘in yeni filmi Mücadele Çıkmazı‘nda birçok ünlü oyuncu yer alacak ancak dizi de daha çok sıradan olmayan konular üzerinde durulacağı söyleniyor. Film hakkında paylaşılan bilgilere gelecek olursak, hemen her gün gördüğümüz ancak gündelik hayatın telaşı ve yoğunluğu ile dikkat etmediğimiz kağıt toplayan gençlerin hayat hikayesini konu alıyor. Bu durumda yapımın içeriğinde aşk, trajedi ve aksiyon gibi birbirinden farklı birçok sahneler göreceğiz gibi görünüyor.

netflix-yeni-yapimi-mucadele-cikmazi

Mücadele Çıkmazı Oyuncuları

Mücadele Çıkmazında birçok ünlü oyuncular yer alacak. Bu isimlerin başında yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy geliyor. Ulusoy’un yer aldığı her yapımın çok beğenildiğini biliyoruz. Bunun haricinde filmin kadrosunda ki diğer kişilerin de oldukça bilinen oyunculardan seçildiğini söyleyebiliriz. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Şahin Ağa’sı olarak bilinen Turgay Tanülkü yapımda yer alıyor. Ayrıca Selen Öztürk ve Ersin Arıcı gibi isimlerde film de rol alacak. Yeni yapımın yönetmen koltuğunda ise Ayla ve Müslüm gibi başarılı yapımlarda imzası olan Can Ulkay yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu