Sinema ve Dizi Haberleri

Netflix’ten Resident Evil: Infinite Darkness Fragmanı Paylaşıldı

TeknoBH Google Haberler

Dünya genelinde geniş kitleye sahip olan çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix’ten yeni animasyon filmi Resident Evil: Infinite Darkness fragmanı paylaşıldı. İşte Detaylar

netflix-resident-evil-cg-anime-serisini-duyurdu

Netflix Portekiz Twitter hesabı, Resident Evil: Infinite Darkness adında bir animasyon filminin fragmanını paylaştı. Henüz farklı hesaplardan paylaşılmayan filmde Claire Redfield ve Leon S. Kennedy karakterleri yer alıyor.

Korku oyunları denildiği zaman akla gelen ilk serilerden biri olan Resident Evil, geçtiğimiz sene çıkan ve bir hayli beğenilen yeniden yapım Resident Evil 2 ile popülerliğini daha da arttırmıştı. Resident Evil 2′nin yeniden yapımının bu kadar sevilmesi sonrası bu sene de Resident Evil 3‘ün yeniden yapımı çıktı. Serinin sekizinci oyunu olan Resident Evil Village da önümüzde ki sene çıkış yapacak.

Netflix’ten Resident Evil: Infinite Darkness Fragmanı Paylaşıldı

Resident Evil, daha önceleri Milla Jovovic‘in başrolünde yer aldığı canlı aksiyon filmleriyle beyaz perdeye yolunu bulmuştu. Resident Evil, bir kez daha karşımıza film olarak çıkmaya hazırlanıyor ancak bu sefer canlı aksiyon değil animasyon olarak geliyor.

Netflix’in yeni Resident Evil animasyon filminden fragman geldi. Claire Redfield ve Leon S. Kennedy karakterlerini ve çok daha fazlasını görebileceğimiz film, 2021 yılı içerisinde Resident Evil hayranlarına  ve izleyicilere sunulacak.

Filmin fragmanı Netflix Portekiz Twitter hesabı dışında başka herhangi bir hesapta paylaşılmaması, akıllara bu paylaşımın resmi duyurudan önce yayınlandığını getiriyor. Animasyon filmi, canlı aksiyon dizisi ve Resident Evil Village‘in 2021 yılında yayınlanması da planlanıyor.

Kaynak
Webtekno

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu