Sinema ve Dizi Haberleri

Netflix’ten yeni Türk yapımı Mücadele Çıkmazı filmi geliyor!

Çevrimiçi dizi ve film platformu olan Netflix, geçtiğimiz gün Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı yeni film Mücadele Çıkmazı'nı duyurdu

TeknoBH Google Haberler

Dünya genelinde geniş kitleye sahip olan Netflix’ten yeni Türk yapımı Mücadele Çıkmazı filmi geliyor! Sevilen oyuncunun da yer aldığı yeni film hakkında ki bütün detaylar.

netflix-mucadele-cikmazi-dizi-cagatay-ulusoy

Netflix‘te Türk yapımı olan ve başrolünde sevilen oyuncunun yer aldığı Çağatay Ulusoy filmini Netflix önce ki resmi Twitter hesabından duyurdu. Bahsi geçen yeni film, hayatını çöp toplayarak kazanmaya çalışan bir babanın hikayesini anlatıyor. Netflix tarafından yapılan açıklamaya göre Türk yapımı film kısa bir süre sonra izleyiciler ile buluşacak.

Netflix’ten yeni Türk yapımı Mücadele Çıkmazı filmi geliyor!

Çevrimiçi dizi ve film platformu olan Netflix‘in önümüzde ki günlerde yeni Türk yapımı filmin Çağatay Ulusoy‘n hayatını çöp toplayarak kazanmaya çalışan bir baba olarak göreceğiz. Yeni film hakkında çok fazla bilgiye sahip değiliz ama muhtemelen dram türü bir film olacak. Ranini isimli platform da yer alan bilgilere göre Çağatay Ulusoy’a Turgay Tanülkü, Emir Ali Doğrul, Ersin Arıcı ve Selen Öztürk gibi isimler eşlik edecek.

OGM Pictures tarafından yürütülen bir film olarak karşımıza çıkan Mücadele Çıkmazı, şirket tarafından yapılan açıklamalara göre filmin senaryosu, Ercan Mehmet Erdem tarafından kalema alındı. Diğer yandan Ayla isimli etkileyici filmin yönetmenliğini üstlenen Can Ulkay’ı da Mücadele Çıkmazı’nda göreceğiz.

Netflix Türkiye, resmi Twitter hesabından, Mücadele Çıkmaz‘ı duyurdu:

Netflix platformunda yayınlanan Menajerimi Ara isimli diziye konuk oyuncu olarak katılan Çağatay Ulusoy, dizide ki bir sahnede ” Mücadele Çıkmazı” isimli bir projenin senaryosunu inceliyordu. Bu sahneden kısa bir süre sonra Netflix Türkiye‘nin resmi Twitter hesabından bir paylaşım yapıldı. İşte o paylaşım;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu