Güncel HaberlerTeknoloji Haberleri

NVIDIA GeForce Now Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

TeknoBH Google Haberler

NVIDIA yeni bulut sistemli oyun servisi GeForce Now resmi olarak Türkiye’de hizmete başladı. Peki, NVIDIA GeForce Now hesap açma işlemi nasıl yapılır? İşte Detaylar

NVIDIA GeFoce Now Türkiye Paketleri Belli Oldu

NVIDIA, geçtiğimiz yıl bulut tabanlı oyun servisi NVIDIA GeForce Now ile oyuncular karşısına çıkmıştı. Avrupa’da büyük bir ilgi gören bu servis Turkcell Game+ sayesinde Türkiye’ye giriş yaptı. Türkiye’de sunucu bulundurarak daha düşük gecikme süresi sunan GFN, bugünden itibaren kapalı test sürecine giriş yaptı. Önümüzde ki ay bütün oyuncuların kullanımına sunulacak olan GFN için nasıl hesap oluşturacağınız ile ilgili adımları sizlere aktaracağız. Peki, NVIDIA GeForce Now hesabı nasıl açılır?

NVIDIA GeForce Now hesap açma işlemleri nasıl yapılır?

NVIDIA GeForce Now hesabı açmanız için sadece e-mail ve telefon numarasına ihtiyacınız olacak. Bu ihtiyaçları hazır duruma getirdikten sonra aşağıda ki adımları izlemeniz yeterli olacak.

  1. GAME+‘ın sitesine giriş yapın
  2. Sağ üst köşede yer alan Kaydol/Giriş Yap bölümüne tıklayın
  3. Karşınıza çıkacak olan pop-up ekranda bilgileri doğru bir şekilde girin
  4. Bu adımları geçtikten sonra telefonunuza doğrulama kodu gelecek. Bu kodu girerek hesabınızı aktif edin

Yukarıda sizler için belirttiğimiz NVIDIA GeForce Now hesap açma işlemlerini uyguladıktan sonra Mart ayında kullanıma sunulacak olan GeForce Now hizmetini kullanabileceksiniz. Bu hizmet paketi iki farklı hizmet için geleceksiniz. Bu paketler basic ve premium olarak sunulacak.

Basic pakette oyunculara 1 saat ücretsiz oyun oynama hakkı verilecek. Ayrıca oyuna girmek için de sıra beklemeniz gerekecek. RTX teknolojisi de bu paket içerisinde yer almadığını belirtelim.

NVIDIA GeForce Now Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Premium pakette ise beklediğiniz tüm özellikler sizlere sunuluyor. İstediğiniz an oyuna hızlıca giriş yapabileceksiniz ve ayrıca RTX hizmetini de kullanabileceksiniz. Ücretli olan paket yani Premuim paketin fiyatı ise henüz belli değil. Bazı kaynaklara göre 50 TL olacağı söyleniyor.

GeForce Now Türkiye sistemi hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar hakkında bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu