Güncel Haberler

Öğrencilere müjde! Türk Telekom internet faturası almayacak!

Türk Telekom'dan öğrencilere müjde!

TeknoBH Google Haberler

Türkiye’nin önde gelen operatörlerinden biri olan Türk Telekom’dan öğrencilere müjde! Türk Telekom eğitime destek olabilmek için öğrencilerden internet faturası almayacak! İşte Detaylar

turk-telekom-iddiaları-yalanladi

Türkiye’nin önde gelen operatörlerinden biri olan Türk Telekom, eğitime destek olmayan devam ediyor.Ülkemizde çoğunlukla tercih edilen internet operatörü Türk Telekom’un başlattığı yeni projesiyle öğrenciler için ilk ay internet faturası almayacak. Konu ile ilgili Türk Telekom tarafından yapılan açıklamayı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Öğrencilere müjde! Türk Telekom internet faturası almayacak!

Türk Telekom öğrenciler için yeni bir proje başlattı. Başlatılan bu projeye ise “ Dijital Eğitim ” olarak isimlendirdi. Bu kapsamda, yeni gelen limitsiz fiber internet müşterilerine, öğrencilerin gelişimine destek olacak Mental Up ve TT Akademi Online İngilizce Eğitim paketleri hediye ediliyor.

turk-telekom-ogrenciler-limitsiz-faturasiz

Türk Telekom, uzaktan eğitime dönüş döneminde öğrencilerin gelişimine katkı sağlamak isteyen Türk Telekom ” Dijital Eğitim ” kampanyasını duyurdu. Türk Telekom, 4-13 yaş arası öğrencilere yönelik eğlence ve gelişim programı Mental Up ile her yaştan öğrenciye kitap eden TT Akademi Online İngilizce Eğitim paketlerini, yeni gelen limitsiz fiber internet müşterilerine 12 ay boyunca ücretsiz olarak sunuyor. Türk Telekom’a yeni abone olan kullanıcılar, 31 Aralık 2021 tarihine kadar kampanyadan yararlanabilecekler.

İlk ay internet faturası ödemeyecek olan öğrencilere ek olarak, güvenli içeriklere erişim sağlayan Mc Afee‘nin ebeveyn denetim programı Safe Family ve teknolojik cihazları güvende tutabilmek için anti-virüs programı Total Protection de kampanya kapsamında hediye ediliyor.

 

Kaynak
Teknolojioku

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu