Mobil Haberleri

Olması gereken buydu LG! Uygun fiyatlı LG Phoenix 5!

LG'den yeni uygun fiyatlı model geliyor!

TeknoBH Google Haberler

Yüksek fiyatları yüzünden akıllı telefon sektöründe çok fazla düşüş yaşayan LG bu sefer ciddi anlamda uygun fiyatlı bir model sunmayı hedefliyor. Olması gereken buydu LG! Uygun fiyatlı LG Phoenix 5!

lg-phoenix-5-ozellıkleri-ve-fiyati

Akıllı telefon sektöründe her zaman yüksek fiyat politikasını izleyen LG ve bu yüzden satışlarında çok fazla düşüş yaşamıştı. LG, sonunda yüksek fiyat politikasını gözden geçirmeye karar vermiş ki, uygun fiyatlı model tanıtmaya hazırlanıyor. Akıllı telefonlar üzerinde sızıntı yapan ve güvenilir olan Evan Blass tarafından sızdırılan bilgiler de LG önümüzde ki günlerde Phoenix 5 isimli giriş seviyesi olan modelini tanıtacak.

Olması gereken buydu LG! Uygun fiyatlı LG Phoenix 5!

LG‘nin yeni tanıtacağı Phoenix 5 modeli ve özellikleri orta segment’in altında olan bir model olacak. Phoenix 5, gücünü Qualcomm tarafından geliştirilmiş olan SnapDragon 425 yonga setinden alacak. Telefon’da 2 GB RAM desteği bulunuyor ve 16 GB ‘lık ise bir dahili depolama alanına sahip telefonda extra olacak microSD kart desteği de bulunacak.

lg-phoenix-5-ozellıkleri-ve-fiyati-belli-oldu

Giriş seviyesine hitap eden yeni LG Phoenix 5 modeli 5 inçlik bir LCD ekrana yer verilmiş. Klasik çerçeveli olan yeni model de 5 MP‘lik bir selfie kamerası da bulunuyor. Telefon’un arka kamerasında ise 8 MP‘lik tek bir kamera bizleri karşılıyor. Phoenix 5, bizleri Android 7 Nougat ile karşılayacak.

Lg Phoenix 5 fiyatı ve tasarımı henüz netlik kazanmış değil. Sızıntılara göre Avrupa’da ki fiyatı 100 Dolar olacağı yönündedir, ancak tekrar belirtmek isteriz ki  fiyatı ve tasarımı netlik kazanmış değil. Konu ile ilgili takipte olacağız yeni sızıntılar oldukca sizlere aktarıcaz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu