Mobil Haberleri

OnePlus 8 Pro Türkiye fiyatı açıklandı!

TeknoBH Google Haberler

OnePlus, akıllı telefon sektöründe yüksek fiyat politikasıyla adından sıkça söz ettiriyor. Yeni modeli OnePlus 8 Pro Türkiye fiyatı açıklandı. Adeta böyle fiyat olur mu dedirtti!

oneplus-8-pro-fiyati-cep-yakiyor

Geçtiğimiz aylarda üst segment modeller üreten OnePlus bir süre önce Türkiye pazarına giriş yapmıştı. Türkiye’de akıllı telefon pazarına giriş yaptığı net bir şekilde paylaşılmadı. Yalnızca online satış mağazalarında yer alan ” OnePlus Türkiye garantili ” ifadesine ithafen böyle söyleyebiliyoruz.

Henüz resmi bir açıklamada olmasa da hali hazırda yeni OnePlus cihazlarının Türkiye’de satılmaya başlandığı inkar edilemez. Bu cihazlardan sonuncusu OnePlus 8 Pro oldu.

Akıllı telefon sektöründe fiyat politikasıyla kullanıcıların cebini yakan OnePlus, yeni ve en güncel modelini Türkiye’de satışa sundu.

OnePlus 8 Pro Türkiye fiyatı açıklandı!

Fiyat politikasıyla cepleri yakan OnePlus, Avrupa’da, Çin’de yada Amerika’da amiral gemisi modellerini gayet uyguna satarken ülkemizde ki fiyatları adeta cep yakıyor.

oneplus-8-pro-satisa-cikti

OnePlus’ın yeni amiral gemisi OnePlus 8 Pro‘nun Türkiye fiyatı 9.999 TL olarak belirlenmiş. Biraz önce bahsettiğimiz gibi OnePlus’ın fiyatı tamamen cep yakıyor. Akıllı telefon kullanıcılarının OnePlus‘ın bu modeline tonla para vereceğini zannetmiyoruz ki alternatife çok fazla sahibiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu