Mobil Haberleri

OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Edition Çıkış Tarihi Netleşti

Akıllı telefon pazarının başarılı ismi OnePlus'dan yeni oyuncular için 8T Cyberpunk 2077 Edition geliyor. Yeni akıllı telefonun piyasaya çıkacağı tarih belli oldu.

TeknoBH Google Haberler

OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Edition çıkış tarihi netleşti. Oyuncular için özel üretilen akıllı telefonun 2 Kasım tarihinde piyasaya çıkacağı öğrenildi.

oneplus-8t-cyberpunk-2077-edition-cikis-tarihi-netlesti

OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Edition Çıkış Tarihi Netleşti

Oyun dünyasının merakla beklediği Cyberpunk 2077, ertelemeler nedeniyle oyuncuların canı biraz sıkılmış durumda. Yeni nesil konsollar ile birlikte merakla beklenen oyun, oyun dünyası dışında diğer sektörlerde de adından söz ettireceği benziyor. OnePlus 8T modelinin Cyberpunk 2077 özel sürümü ile birlikte akıllı telefon dünyasına da giriş yapan yapım, 2 Kasım tarihinte hayranları ile buluşacak.

OnePlus firmasının tasarımında oyuna özel değişiklikler yaptığı akıllı telefonun, teknik özellikleri bakımından baz model ile aynı olması bekleniyor.

oneplus-8t-cyberpunk-2077-edition-cikis-tarihi-netlesti-1

Amiral gemisi özelliklerine sahip olan OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Edition gücünü Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 865 işlemcisinden alacak. 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip olan akıllı telefon, 120Hz OLED ekran ile sevenlerini karşılayacak. Özellikle Cyberpunk 2077‘nin Aralık 2020 tarihine ertelenmesi nedeniyle kızgın olan oyuncular, bu yeni akıllı telefon ile bir nebze olsa da teselli olacaklardır.

OnePlus‘ın yeni modelinin fiyatı henüz belli değil ancak sınırlı sayıda üretileceği için çok da ” uygun ” olmayacağı tahmin ediliyor.

Kaynak
hwp.com.tr

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu