Mobil Haberleri

OnePlus 8T’nin hızlı şarj performansı herkesi hayran bırakacak!

TeknoBH Google Haberler

OnePlus 8T’nin hızlı şarj performansıyla ilgili yeni iddia ortaya atıldı. Hızlı şarj performansı herkesi hayran bırakacak!

oneplus-8T-hizli-sarj-ozelligi-sizdirildi

Akıllı telefon kullanıcılarının en çok dikkat ettiği özelliklerden biri de hızlı şarj özelliğidir.Zira teknoloji dünyasın da en çok kullanıcıları üzen kısım cihazların batarya performansı ve şarj edilmesi süreleri olduğudur. Akıllı telefon pazarında her üretilen yeni modellerden beklentiler daha da yükseliyor ve aynı zamanda şarj edilme süreleri de giderek azalıyor.

oneplus-8-hizli-sarj-ozelligi

Üreticiler arasında en çok yatırım yapanlardan biri olan OnePlus hali hazırda modeli olan OnePlus 8 Pro modelini yarım saat gibi kısa bir süre içerisinde %50 şarj edebilme imkanı sunuyor.

OnePlus 8T’nin hızlı şarj performansı herkesi hayran bırakacak!

Şirketin merakla beklenen yeni akıllı telefonu OnePlus 8T hakkında çeşitli sızıntılar devam ediyor. Son yapılan sızıntılar ise cihazın hızlı şarj teknolojisi, sızıntılara göre 65W Super Warp Charging teknolojisi ile gelecek.Bu durumda OnePlus 8T’nin hızlı şarj performansı herkesi hayran bırakacak diyebiliriz.Bu özellik OnePlus 8 Pro‘ya oranla yeni telefonun çok daha hızlı şarj performansı sergileyecek.

OnePlus 8 Pro telefonu 30W kablosuz şarj desteği ile sunuluyordu, dolayısıyla şirketin bu konuda ki yatırımlarının bir hayli fazla olduğunu anlayabiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu