Mobil Haberleri

OnePlus 9 ve 9 Pro’nun Özellikleri Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

OnePlus 9 ve 9 Pro’nun bu sene lanse edilmesi beklenen modeller olduğunu biliyoruz. Merakla beklenen bu iki modelin özellikleri ortaya çıktı. İşte Detaylar

OnePlus 9 ve 9 Pro'nun Özellikleri Ortaya Çıktı

Bu yılın en iddialı amiral gemisi modellerinden olacak OnePlus’ın yeni amiral gemi modelleri 9 ve 9 Pro’nun özelliklerinden bazıları ortaya çıktı. Mart ayında tanıtılacağı söylenen akıllı telefon modelinin render görüntüleri de ortaya çıktı. Hong Kong merkezli akıllı telefon üreticisi OnePlus’ın piyasaya süreceği her iki modelin de delikli ekran tasarımına sahip olacağını görmüştük.

OnePlus 9 ve 9 Pro’nun özellikleri neler?

Güvenilir sızıntıları ile bilinen Digital Chat Station, OnePlus 9 Pro‘nun 6,7 inç QHD ve 120Hz ekran yenileme hızına sahip olacağını açıkladı. OnePlus 9’ta ise 6.55 inç FullHD ve 120Hz ekran yenileme hızına sahip olacağını iddia etti. Bilgileri paylaşan kaynak aynı zamanda telefonların kalınlığının sırasıyla 8 mm ve 8,5 mm olacağını açıkladı. Yeni modellerin kalınlığı ise maksimum 200 gram olacağını belirtti.

OnePlus 9 ve 9 Pro'nun Özellikleri Ortaya Çıktı

OnePlus‘ın her iki modeli de gücünü Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 888 yonga setinden alacak. 4.500 mAh bataryadan beslenecek olan akıllı telefonlar, büyük bir ihtimalle 65W kablolu şarj desteğine sahip olacak. 9 Pro modelinde ise 45W kablosuz şarj desteğinin olması bekleniyor. OnePlus’ın yeni 9 ve 9 Pro modelinin de Mart ayında tüketici karşısına çıkması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu