Mobil Haberleri

OnePlus 9’un Özellikleri Geekbench’te Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz günlerde OnePlus 9 ailesinin ilk görselini,özelliklerini ve hatta fiyatını sizlerle paylaşmıştık. Şimdi de OnePlus 9 Pro'nun özelliklerini sizlere aktarıcaz.

TeknoBH Google Haberler

OnePlus 9’un özellikleri Geekbench’te ortaya çıktı. Heyecanla beklenen OnePlus’un yeni modelinin detaylarını sizlerle paylaşalım.

oneplus-9-ozellikleri-geekbenchte-ortaya-cikti

Geçtiğimiz günlerde sizlere OnePlus 9 ailesinin ilk telefonundan ilk görselini özelliklerini ve fiyatı hakkında sizlere bilgi aktarmıştık.

OnePlus 9’un Özellikleri Geekbench’te Ortaya Çıktı

Çeşitli akıllı telefon üreticilerinin önümüzde ki yılın başlarında dikkat çekecek yeni amiral gemisi modelleri duyurulması bekleniyor. Lansmanların açılışına Samsung ev sahipliği yapacak, Ocak ayının ikinci haftasında gelmesi beklenen Galaxy S21 serisini kullanıcılarına sunulacak. OnePlus‘ın ise, 2021 Mart ayı lansman tarihiyle ilgili söylentilerle birlikte OnePlus 9 serisini erken bir şekilde piyasaya sürebilir.

Geçtiğimiz hafta sızıntılar ile gündeme bomba gibi düşen OnePlus 9 serisinin model numaraları açıklandı. Şimdi de, Geekbench’te OnePlus 9 Pro ile eşleşen bir model numarası görüntülendi.

oneplus-9-ozellikleri-geekbenchte-ortaya-cikti-1

Yeni akıllı telefon, birkaç gün önce ” LuBan LE2117” adı altında karşılaştırıldı. OnePlus 9 serisi Android 11 desteği ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca 8 GB RAM‘e sahip. Söylentilere göre Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 875‘ten güç alacağı söyleniyor. Karşılaştırma puanlarına baktığımız zaman tek çekirdekli test için 1122 puan ve çok çekirdekli test için 2733 puan almayı başarmış.

oneplus-9-ozellikleri-geekbenchte-ortaya-cikti-2

Weibo kullanıcısı tarafından yapılan kıyaslama sonucunda daha ileri analizi, mobil işlemcinin Snapdragon 875 olduğu tahmin ediliyor. Yukarıda sizlerle paylaştığımız görselde ki gibi, yeni gelecek olan amiral gemisi sekir çekirdekli işlemcinin dört çekirdeki 1.80 GHz’de üç çekirdeki 2.42 GHz’de ve bir ana çekirdek 2.84 GHz’de saat hızına sahip.

OnePlus 9 serisi, yüksek yenileme hızına sahip AMOLED ekran ile gelmesi bekleniyor. Onaylanmamış raporlar, yenileme hızının 144Hz‘e ulaşabileceği söyleniyor. OnePlus 9 serisinin 65W hızlı kablolu şarj ve 40W hızlı kablosuz şarj desteği ile geleceği de söylentiler arasında.

Kaynak
shiftdelete

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu