Donanım Haberleri

OnePlus, Akıllı Bant Tasarımı ve Özellikleri Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

İddialara göre OnePlus, Xiaomi’nin Mi Band serisinin yerini almak için bir akıllı bant üzerinde çalışmalara başladı. İşte Detaylar

OnePlus, Akıllı Bant Tasarımı ve Özellikleri Ortaya Çıktı

OnePlus yeni akıllı bileklik üzerinde çalışmalara başladı. Yeni bilekliğin, teknik özellikleri ve fiyatı hakkında çok fazla ayrıntı paylaşılmasa da, ürün OnePlus’ın resmi Facebook hesabında duyuruldu.

Yeni ürün ile ilgili ilk sızıntıyı Ishan Agarwal ve Mukul Sharma detayları da iletmekte çok gecikmedi. Yeni akıllı bandın 1.1 inç AMOLED renkli ekran, 13 egzersiz modu, IP68 derecesi ve 14 günlük pil ömrü ile geleceği söyleniyor.

OnePlus akıllı saat modeli birden fazla renk seçeneğine sahip

OnePlus, giyilebilir teknoloji alanına giriş yapmakta gecikmiş olsa da iyi ürünlerle başlangıç yapıyor. Akıllı saatin uyku takibi, 7/24 kalp atış hızı takibi ve SpO2 kan satürasyonu izleme özelliğine sahip olduğu söyleniyor. Aynı zamanda su geçirmeme özelliğine de sahip olacak. Yeni akıllı saatin fiyatı yaklaşık olarak 34 dolar olacağı söyleniyor. Aynı zamanda 11 Ocak 2021 tarihinde Hindistan’da satışa sunulması bekleniyor.

OnePlus’ın yeni akıllı saatinin Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı henüz belli değil. Ancak kısa bir süre içerisinde satışa sunulması bekleniyor. Yeni ürünün özelliklerine baktığımız zaman Xiaomi’ye yeni rakip geliyor diyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu