Mobil Haberleri

OnePlus Nord N1 5G Özellikleri Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

OnePlus Nord N1 5G modeli bildiğiniz üzere Nord 10 modelinin halefi olarak karşımıza çıkıyor. Yeni model hakkında ilk detaylar ortaya çıktı. İşte Detaylar

OnePlus Nord N1 5G Özellikleri Ortaya Çıktı

OnePlus‘ın giriş-orta segmentine hitap eden ancak özelliklerini incelediğimiz zaman orta segmente daha çok yakın olan Nord alt markası, yeni modeller üretmeye devam ediyor. Nord modellerinin uygun fiyata sahip olduğunu biliyoruz. Fiyat performans olarak kullanıcılarını memnun eden marka, serisine yeni bir model daha eklemeye hazırlanıyor. Yeni model hakkında neredeyse birçok ayrıntı da belli oldu. 26 Ekim 2020 tarihinde tanıtılan 5G özelliğine sahip Nord N10‘un yerine geçmesi beklenen Nord N1, kısa bir süre içerisinde tanıtılacağını düşünüyoruz.

OnePlus Nord N1 5G kullanıcılarına neler sunuyor?

OnePlus, Nord serisini uygun fiyatı ile tüketicilere sunduktan sonra önemli bir şey fark etti. Kullanıcılar, amiral gemisi modellerden daha çok orta seviye modellere ilgi gösteriyor. Bu ilgiyi fark eden OnePlus, orta seviye cihaz üretimine ağırlık verdi diyebiliriz. Geçtiğimiz yıl, Nord alt markası altında model üretimi yapan OnePlus, iddialara göre orta ve üst segment modeller üretmeye başlayacak.

OnePlus Nord N1 5G Özellikleri Ortaya Çıktı

Bu durumda orta seviye Nord N10 ve Nord N100 modellerine daha yoğun ilgi gösteren şirket, bu stratejiye devam edecek gibi görünüyor. Max Jambor isimli habercinin paylaştığı haberlere göre, yeni model Nord N1 ismi ile tüketiciye sunulacak. Yeni Nord N1 modeli de uygun fiyatıyla yüksek performans sunması bekleniyor. Ayrıca cihazın ne zaman piyasaya sürüleceği henüz bilinmiyor. Ancak serinin bir önceki modeli Nord N10 5G, Ekim ayının sonlarına doğru piyasaya sunulmuştu. Nord 1 modelinin de benzer tarihlerde sunulması bekleniyor.

OnePlus Nord N1 5G modelinin tasarım detayları ile ilgili olarak şuan için bir sızıntı bulunmuyor. Bu durumda birçok markanın 2020 yılında yaptığı gibi, tanıtım tarihini erkene çekebilir.

Kaynak
btgunlugu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu