Mobil Haberleri

OnePlus Oxygen 11 kullanım videosu paylaşıldı

TeknoBH Google Haberler

Android 11 tabanlı yeni arayüzü olan OxygenOS 11’in özelliklerini ve kullanımını gün yüzüne çıkartan OnePlus Oxygen 11 kullanım videosu paylaşıldı. İşte Detaylar

oneplus-oxygen-11-kullanim-videosu-paylasildi

Çinli akıllı telefon üreticisi olan OnePlus, satışa sunduğu modellerde en güçlü donanımlara sahip olmasının yanı sıra özelleştirilmiş bir Android arayüzü OxygenOS’un sunduğu kullanıcı deneyimi ile de fazlasıyla beğeni topluyor. Son olarak OxygenOS 10 ile kullanıcılarının karşısına çıkan OnePlus, şimdi ise OxygenOS 11‘den ne gibi beklentiler olması gerektiğini ortaya çıkardı.

OnePlus Oxygen 11 kullanım videosu paylaşıldı

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi olan OnePlus‘ın Çin’de Google servisleri bulunmuyor. OnePlus, global pazarda Google servisleri bulunan OxygenOS ile kullanıcıların karşısına çıkarken, Çin pazarındaki Google servisleri bulunmayan sürümüne ise HydrogenOS olarak adlandırılıyor.

Gün içerisinde yayımlanan bir video ile OnePlus’ın kısa bir süre önce onayladığı HydrogenOS 11’in kullanıcılarına sunacağı yenilikleri ortaya çıkardı. Bu videoya göre, HydrogenOS 11 yeni bir hızlı menü, yeni arama ekranı, etkileşimli yeni canlı duvar kağıtları gibi özellikler yer alacak.

oneplus-oxygen-11-kullanim-videosu-paylasildi-1

Çinli üretici, HydrogenOS 11 ile birlikte hava durumu uygulamasını da güncelliyor ve artık uygulama mevcut hava durumuna göre otomatik değişen çok daha fazla animasyona sahip olacak. Geleceği daha önceden de kesinleştirilen Always on Display özelliği de HydrogenOS 11 ile birlikte gelecek.

 

HydrogenOS 11 Video:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu