Mobil Haberleri

OnePlus Türkiye’de tekrar satışa başlayacak mı ?

Türkiye'de uzun zamandır satış yapmayan OnePlus Türkiye'de tekrardan satışa başlayacak mı?

TeknoBH Google Haberler

Türkiye’de akıllı telefon sektöründe uzun zamandır satış yapmayan OnePlus Türkiye’de tekrar satışa başlayacak mı? İşte Detaylar

oneplus-tekrardan-basladi

Çin merkezli olan OnePlus uzun zamandır Türkiye akıllı telefon sektörüne gireceği konuşuluyordu. OPPO ve RealMe ile aynı çatı altında olan OnePlus, Türkiye‘de tekrardan satışlara başladığı görülüyor. E-Ticaret sitesinde görülen iki farklı modellerin bu düşünceleri düşünmemize sebep oldu diyebiliriz.

OnePlus Türkiye’de tekrar satışa başlayacak mı ?

Bir E-Ticaret sitesinde satışa sunulan OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro modellerinin önemli bir detayı bulunuyor. OnePlus daha önceler de ‘ İthalatçı Garantisi ‘ ile satılıyor, markanın kendi garantisi maalesef ki bulunmuyordu. Şimdi tekrardan Türkiye‘de satışa başlayan OnePlus‘ın marka garantili olmasını umuyoruz. OnePlus tarafından herhangi bir resmi açıklama olmasa da E-Ticaret sitesinde görülen modellerin satışı ister istemez  Türkiye’de faaliyetlere tekrar başladı mı ? sorusunu akla getiriyor.

 

one-plus-satisa-mi-cikti

 

Konu ile ilgili araştırmalarımız devam ediyor, E-Ticaret sitesine mail atıldı ve konu ile ilgili bilgi bekliyoruz.Geri dönüş sağlandığı takdirde sizlerle paylaşacağız.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu