Mobil Haberleri

OnePlus Z’nin performans testleri ortaya çıktı!

OnePluıs Z'nin şaşırtıcı performans testleri ortaya çıktı!

TeknoBH Google Haberler

Akıllı telefon pazarının orta segment modeli olan OnePlus Z’nin ilk performans testleri ortaya çıktı. Detaylar haberimizde

oneplus-z-modelinn-gorselleri

Akıllı telefon sektörünün başarılı olma yolunda ilerleyen OnePlus önemli bir hamle yaparak orta segment modelini satışa sunmaya hazırlanıyor. Teknoloji pazarında üst segment modeller ile tanınan OnePlus, akıllı telefon yelpazesini genişletmek istiyor.Çinli üretici bu yıl içerisinde satışa sunmayı planladığı iki modeli bulunuyor.

Akıllı telefon yelpazesini genişletmek isteyen OnePlus orta segment olarak satışa sunacağı yeni modeli OnePlus Z geçtiğimiz günlerde performans testi sonuçları ortaya çıktı.

oneplus-z-modeli-gorselleri

OnePlus Z’nin performans testleri ortaya çıktı!

Performans testinde AC2003 model numarasıyla ortaya çıkan OnePlus Z tek çekirdek testinden 612, çok çekirdek testinden ise 1955 puan aldı.Test raporunda açıklanan bilgilere göre OnePlus Z Qualcomm tarafından geliştirilen SnapDragon 765 yonga setinden güç alıyor. Yeni telefonun sistemi 12 GB RAM ile destekleniyor, Android 10 ile kutudan çıkacağı söyleniyor.

oneplus-z-performans-test-sonuclari

Performans testlerin sonuçlarına baktığımız zaman OnePlus Z‘nin son derece başarılı bir orta segment telefon diyebiliriz.OnePlus 90 Hz’lik bir AMOLED ekran ile satışa çıkacağı söyleniyor. Tabi yeni telefonun etiket fiyatı şuan için bilinmiyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu